خدمه جدید ایستگاه بین المللی فضایی عازم این ایستگاه می‌شوند

سه خدمه جدید ایستگاه بین المللی فضایی روز چهارشنبه ششم ژوییه (16 تیر) عازم این ایستگاه می‌شوند.

خدمه جدید ایستگاه بین المللی فضایی عازم این ایستگاه می‌شوندبه گزارش روز دوشنبه گروه علمی ایرنا از پایگاه اینترنتی سازمان فضایی آمریکا (ناسا)، 'کیت روبینز' فضانورد ناسا، 'آناتولی ایوانیشین' از سازمان فضایی روسیه و 'تاکویا اونیشی' از سازمان اکتشافات هوا و فضای ژاپن ساعت 9:36 دقیقه بعد از ظهر ( 7:36 دقیقه صبح روز 7 ژوییه (17 تیر) به وقت بایکونور) از پایگاه فضایی بایکونور در قزاقستان عازم ایستگاه بین المللی فضایی خواهند شد.

هر سه فضانورد تقریبا چهار ماه در این مجموعه در حال چرخش خواهند بود و ماه اکتبر (مهر-آبان) به زمین بازمی گردند.

این سه فضانورد با فضاپیمای به روز شده 'سایوز' سفر خواهند کرد و قبل از پهلو گرفتن در ماژول 'راسوت' (Rassvet) ایستگاه بین المللی فضایی در روز شنبه 9ژوییه (19 تیر) ، سیستم های اصلاح شده و 34 مدار زمین را برای دو روز آزمایش خواهند کرد.

درهای میان سایوز و ایستگاه بین المللی فضایی حدود ساعت 2:50 دقیقه بامداد روز شنبه گشوده می شوند و در آن زمان خدمه تازه وارد سایوز مورد استقبال 'جف ویلیام' فرمانده ماموریت 'اکسپدیشن 48' از ناسا و 'اولگ اسکریپوچکا' و 'آلکسی اوواچینی' مهندسان پرواز سازمان فضایی روسیه قرار خواهند گرفت.

اعضای خدمه ماموریت اکسپدیشن 48 به همراه یکدیگر صدها آزمایش را در زمینه زیست شناسی، بیوتکنولوژی، علوم فیزیکی و علوم زمینی که اکنون در تنها آزمایشگاه در حال چرخش در حال انجام است، ادامه خواهند داد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب