آغاز تمرینات صبای قم برای لیگ شانزدهم

تمرینات و برنامه‌های آماده‌سازی تیم فوتبال صبای قم برای حضور در شانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از امروز رسما آغاز شد.

آغاز تمرینات صبای قم برای لیگ شانزدهم

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم، صبایی‌ها بلافاصله بعد از اینکه عبدالصمد مرفاوی بازیکن سابق استقلال و مربی با سابقه فوتبال کشورمان را برای سپردن هدایت تیم فوتبال این باشگاه به وی در شانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور انتخاب کردند، برای این مربی در حاشیه تست‌گیری از بازیکنان در ورزشگاه یادگار امام قم معارفه گذاشتند و صبایی‌ها دو جلسه تست‌گیری در قم برگزار کردند و از امروز آغاز رسمی تمرینات این تیم زیر نظر عبدالصمد مرفاوی در اردبیل صورت گرفته است. 

تیم فوتبال صبای قم برای حضور موفق در لیگ شانزدهم فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس با توجه به اینکه تمرینات خود را نسبت به سایر تیم‌های لیگ برتری دیر آغاز کرده، از امروز در شهر اردبیل به صورت رسمی وارد برنامه‌های تمرینی خود شد تا مهیای لیگ شانزدهم شود. 

تمرینات تیم فوتبال صبای قم با حضور 19 بازیکن که شامل نفرات جدید و بازیکنان حفظ شده از فصل گذشته هستند، زیرنظر عبدالصمد مرفاوی سرمربی، ساکت‌ الهامی، مرتضی کاشی، حسین گنجیان، کریم بوستانی و مسعود مومنی به مدت 10 روز در اردبیل برگزار خواهد شد. 

صبای قم تمرینات خود را به اردبیل برده تا در آب و هوای خوش این استان به نحو مطلوب برنامه‌های آماده‌سازی خود را عملی کند و صبا در سیزدهمین دوره حضور متوالی خود در ادوار 16 گانه رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به مصاف حریفان برود. 

این اردو در حالی از امروز به صورت رسمی آغاز شده که بازیکنان جدید تیم صبا شامل غلامرضا عنایتی، پویا سیف‌پناهی، مهران امیری، علی ابراهیمی، کیوان امرایی، ابوالقاسم دهنوی، وحید علی‌آبادی، امید جهان‌بخشی، حمیدرضا دیوسالار و نفرات قدیمی همچون حامد لک، مسعود حق‌جو، عبدالکریم اسلامی، محمدرضا قدرتی‌پور، محمد اوسانی، داود بهادری، سیدمهدی حسین، محسن کرمی و چند مهره دیگر در تمرین صبا حاضر هستند. 

قرعه‌کشی فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج‌فارس روز بیست و دوم تیر ماه انجام می‌شود تا 16 تیم حاضر در شانزدهمین دوره این بازی‌ها در جریان 30 هفته رقابت حساس خود برای کسب عنوان قهرمانی و سهمیه‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین فرار از خطر سقوط قرار بگیرند. 

با برنامه‌ریزی انجام شده از سوی سازمان لیگ برتر فوتبال ایران، بازی‌های فصل جدید لیگ برتر رسما از روز چهارم مردادماه آغاز خواهد شد و تیم فوتبال صبای قم نیز نخستین بازی خود در چارچوب فصل جدید رقابت‌های جام خلیج‌فارس را روز چهارم مرداد انجام خواهد داد. 

بازیکنان صبای قم در مدت حضور در اردوی آماده‌سازی اردبیل، صبح و عصر تمرین می‌کنند، بخشی از تمرینات به کارهای بدنسازی و تقویت آمادگی جسمانی اختصاص دارد و قسمت دیگر تمرینات کارهای گروهی و تاکتیکی است تا صبا در فاصله اندک تا آغاز لیگ به شرایط مطلوب دست یابد و سپس وارد بازی‌های تدارکاتی شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب