صعود ۵ کشتی‌گیر ایران به فینال قهرمانی نوجوانان آسیا

۵ نماینده کشتی آزاد و فرنگی ایران به دیدار فینال رقابت‌های قهرمانی نوجوانان آسیا راه پیدا کردند.

صعود ۵ کشتی‌گیر ایران به فینال قهرمانی نوجوانان آسیا

به گزارش ایسنا،در جریان نخستین روز از رقابت های کشتی نوجوانان قهرمانی آسیا در شهر تایچونگ کشور چین تایپه، تمامی نمایندگان ایران در ۳ وزن کشتی فرنگی و ۲ وزن کشتی آزاد راهی دیدار نهایی شدند.

 مسابقات روز نخست در اوزان 42،46 و 50 کشتی فرنگی و اوزان 85 و 100کیلو کشتی آزاد برگزار شد و کشتی‌گیران ایران با پیروزی مقابل رقبای خود به دیدار فینال راه پیدا کردند.

در وزن 42 کیلو کشتی فرنگی، امید آرامی گوراو از هند را با حساب 8 برصفر شکست داد. وی در دوم مقابل نورتازین کریم بردی الو از قرقیزستان 9 بر صفر پیروز شد. کشتی گیر کشورمان  در مرحله نیمه نهایی اسانچول جو از کره شمالی را 7بر صفرمغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت.

در وزن 46 کیلو کشتی فرنگی محمد مهرابی پس از استراحت در دور نخست، در دور بعد مقابل جویی یانگ کایو از چین تایپه به برتری 8 بر صفر دست یافت، وی در دور سوم نیز موفق شد زیلونگ سیونگ از چین را با نتیجه 10 بر 3 شکست دهد و به دیدار پایانی راه پیدا کند.

در وزن 50 کیلو کشتی فرنگی محمد حسینوند در دور نخست مقابل سوجیاهواز چین با حساب 10بر4 پیروز شد. حسینوند در دور دوم مقابل یرناز تلزانولی از قزاقستان به برتری رسید. وی در نیمه نیمه پایانی نیز ویجای از هند را 10بر 3 مغلوب کرد و به دیدار نهایی راه یافت.

سید ابوالفضل هاشمی  نماینده وزن 85 کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان در دور نخست مقابل  لخاگوا اوچیر از مغولستان با نتیجه  9 برصفر به برتری رسید. وی در دور دوم با حساب 8 بر یک تاکوما اوتسو از ژاپن را مغلوب کرد. هاشمی در کشتی نیمه نهایی مقابل ساندیپ سایون میتل از هندوستان با حساب 7بر صفر به پیروزی رسید و فینالیست شد.

در وزن 100کیلوگرم کشتی آزاد سید مهدی هاشمی در دور نخست مقابل ویکا ویکی از هندوستان با نتیجه 2 بر صفر به برتری دست یافت. وی در دور بعد موفق شد گانباتار از مغولستان را 10 بر صفر شکست دهد هاشمی در دور سوم نیز موفق شد با حساب 10 بر صفر فرخود تشیبایف از قرقیزستان را شکست دهد و به دیدار فینال برسد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حرکت نوسانی ( قسمت دوم ) از فیزیک چهارم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : شهاب الدین هاشمی