آموزش زیست فناوری به دانش آموزان تهرانی

دوره‌های آموزشی و پژوهشی زیست‌فناوری تابستانه در پژوهش‌سراهای دانش آموزی تهران با هدف فرهنگ سازی وآشنایی بیشتر دانش‌آموزان با مفاهیم و کاربردهای زیست فناوری برگزار می‌شود.

آموزش زیست فناوری به دانش آموزان تهرانیبه گزارش خبرگزاری مهر، مصطفی قانعی، دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گفت: در راستای توسعه و ترویج زیست فناوری بین دانش‌آموزان و فرهنگسازی و ترویج اقتصاد دانش بنیان، تابستان امسال دوره‌های آموزشی و پژوهشی زیست‌فناوری در پژوهش‌سراهای دانش آموزی تهران برگزار می شود.

وی افزود: دستاوردهای دانش آموزان در این دوره‌ها از قبیل طرح ها و مقالات آن ها در حوزه زیست‌فناوری به سومین جشنواره دانش‌آموزی زیست‌فناوری ستاد، که در آبان ماه سال جاری برگزار می شود، راه می یایند.

به گفته قانعی، برای آموزش مفاهیم زیست فناوری به دانش‌آموزان، اولین مسابقه مبانی زیست‌فناوری را برای دانش آموزان مقطع متوسطه دوره اول برگزار کردیم که این مسابقه ۳۱ خرداد ماه سال جاری در سطح شهر تهران و در ۱۹ پژوهش‌سرای دانش آموزی با همکاری مشترک ستاد توسعه زیست‌فناوری و مدیریت پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی شهر تهران برگزار شد.

وی تصریح کرد: این مسابقه با هدف شناسایی دانش‌آموزان علاقه‌مند به حوزه زیست فناوری و برای ورود آنها به دوره آموزشی و پژوهشی تابستانه در پژوهش سراهای دانش آموزی شهر تهران برگزار شده است.

قانعی با بیان اینکه حدود سه هزار و ۵۰۰ دانش آموز از ۱۹ منطقه آموزش و پرورش شهر تهران در این آزمون شرکت کرده‌اند، گفت: برترین این دانش‌آموزان به دوره تابستانه پژوهش سراها راه پیدا می‌کنند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب