متوئیدی جایگزین پوگبا در منچستریونایتد

تیم فوتبال منچستریونایتد در تلاش است هافبک تیم ملی فرانسه را به خدمت بگبرد. به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان به نوشته سان منچستریونایتد که ظاهرا نمی تواند از پس هزینه خرید پول پوگبا ستاره تیم ملی فرانسه برآید تصمیم دارد به جای او بلز متوئیدی دیگر هافبک این تیم را به خدمت بگیرد.

به ادعای بلز متوئیدی که به همراه تیم ملی کشورش در رقابت های یورو 2016 حضور دارد، امروز از محل اردوی تیم فرانسه خود را به منچستر خواهد رساند تا در خصوص پیوستن به یونایتدها با مسئولان این تیم وارد مذاکره شود.

بنابراین گزارش مبلغ انتقال متوئیدی به اولدترافورد 20 میلیون پوند است که تقریبا یک چهارم مبلغ مورد نیاز جهت خرید پوگبا است.

سان در حالی این خبر را منتشر می کند که تیم ملی فرانسه خود را برای دیدار حساس با آلمان در مرحله نیمه نهایی یورو 2016 آماده می کند و این مسئله کمی عجیب است اما با توجه به این که مدیر برنامه های زلاتان ابراهیمویچ خرید جدید یونایتدها در راس کار است، احتمال انجام این انتقال چندان دور از ذهن نیست.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب