قدم به قدم تا رسیدن به اهداف

اصلی‌ترین و بهترین روش دستیابی به اهداف دسته بندی کردن آنهاست.مهرنوش اشکانی زاده روان شناس؛ در گفتگو با خبرنگار حوزه جوانان و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص چگونگی دستیابی به اهداف اظهار داشت: اصلی ترین و بهترین روش برای دستیابی به اهداف در زندگی، اولویت بندی و تقسیم بندی آنها به کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت است و باید مرحله به مرحله  به سمت آن جلو رفت.

وی با تأکید بر اینکه بهتر است فرد با توجه به توانایی و ظرفیت خود اهدافش را مشخص کند، تصریح کرد: تمام تلاش و تمرکز  خود را برای دست یابی به آن اهداف انجام دهد‌. کارها را نیمه کاره رها نسازد  و هیچ گاه موفقیت هایش را با دیگران مقایسه نکند و موفقیت های به دست آمده را با 6 ماه قبل خود مورد قیاس قرار دهد حتی اگر کوچک باشند.

اشکانی زاده در پایان بیان کرد: برخی افراد تصور می کنند اهداف باید بزرگ باشد که این طرز تفکر کاملا اشتباه است چرا که دستیابی به موفقیت های کوچک همچون اخذ مدرک تحصیلی، گواهینامه رانندگی نیز گامی در جهت رسیدن به اهداف بزرگ بشمار می رود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب