این متر هوشمند همه کاره را ببینید

با وجود کاربردهای مختلف یک متر، شیوه اندازه‌گیری برای بیش از یک قرن است که ثابت مانده و اکنون "باگل" به دنبال تغییر آن است.

این متر هوشمند همه کاره را ببینید

به گزارش ایسنا به نقل از کیک‌استارتر، متر هوشمند "باگل" یک ابزار دیجتال اندازه‌گیری است که می‌توان با آن همه چیز را با شیوه‌ای هوشمند اندازه‌گیری، سازمان‌دهی و بررسی کرد.

این متر هوشمند از سه حالت اندازه‌گیری متفاوت برخوردار است که به آن اجازه می‌دهد همه چیز را بسنجد. همچنین این دستگاه با همه واحدهای اندازه‌گیری از جمله فوت، متر، اینچ و سانتی‌متر کار می‌کند.

باگل می‌تواند این سنجش‌ها را ذخیره کرده، پیام‌های صوتی را ثبت کند و این داده‌ها را به یک اپلیکیشن تلفن همراه بفرستد که از روی آن می‌توان به سادگی این سنجش‌ها را سازمان‌دهی و بررسی کرد.

اگرچه این متر ظاهری مشابه انواع رایج آن دارد، اما از نوار فلزی سنتی برخوردار نیست. به جای آن از یک نخ برای سنجش‌های استانداردتر استفاده شده و همچنین یک چرخ که می‌توان از آن برای اندازه‌گیری اجسام زاویه‌دار استفاده کرد. اشاره‌گر لیزری و حسگر فراصوت باگل نیز می‌تواند برای اندازه‌گیری مناطق دور از دسترس استفاده شود.

استفاده از این ابزار بسیار ساده است. تنها باید یکی از سه حالت مختلف اندازه‌گیری را انتخاب کرد و پس از انجام کار، داده‌های بدست آمده را ذخیره کرد. همچنین می‌توان از گزینه ثبت پیام صوتی دستگاه برای ثبت توصیفات مرتبط با اندازه‌گیری استفاده کرد.

این داده‌های صوتی به محض اتصال متر هوشمند به اپلیکیشن تلفن همراه اندروید یا iOS بطور خودکار به متن تبدیل شده و به سنجش‌های ذخیره شده الحاق می‌شوند.

از حالت نخی این متر می‌توان برای اندازه‌گیری اجسام کروی، سطوح منحنی، اشکال مختلف بدن و همچنین سطوح صاف بهره برد. طول این نخ سه متر است. حالت چرخدار نیز می‌تواند تا 10 متر مسافت‌های طولانی و سطوح منحنی را اندازه گیری کند.

برای اندازه‌گیری مناطق دوردست یا با دسترسی مشکل می‌توان از حالت از راه دور باگل استفاده کرد که حسگر فراصوت را بر روی دیوار، اجسام یا سقف متمرکز کرده و فاصله آن‌ها را می‌سنجد. این حالت بطور خودکار یک لیزر را فعال می‌کند که به نقطه هدف تابیده و محل مورد سنجش را نشان می‌دهد. با این روش می‌توان تا پنج متر را اندازه‌گیری کرد.

حافظه داخلی متر باگل می‌تواند تا 100 سنجش و پیام صوتی را ذخیره کند.

باتری لیتیوم پلیمری این متر هوشمند تا 24 ساعت دوام آورده و در صورت استفاده مداوم، این زمان به هشت ساعت تقلیل می‌یابد. با هر نوع کابل یواس‌بی می‌توان این متر را مجددا شارژ کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب