نتایج اولیه رشته‌های شرایط خاص کنکور ارشد اعلام می‌شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در کدرشته محلهای بورسیه و دارای شرایط خاص آزمون کارشناسی ارشد 95 امروز (دوشنبه) منتشر می‌شود.

نتایج اولیه رشته‌های شرایط خاص کنکور ارشد اعلام می‌شود

حسین توکلی دو شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: داوطلبان مجاز کد رشته محل های بورسیه و دارای شرایط خاص که در این رشته ها فرم انتخاب رشته خود را تکمیل کرده اند امروز می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش از نتیجه اولیه خود مطلع شوند.

وی گفت: همزمان با اسامی معرفی شدگان، برنامه زمانی انجام مصاحبه از معرفی شدگان و همچنین زمان برگزاری آزمون تشریحی و یا پروژه عملی در کد رشته‌ های امتحانی ذیربط از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org منتشر می شود.

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: آزمون عملی رشته‌های تحصیلی پروژه دار منحصراً در شهر تهران برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: تعداد 19 هزار و 717 نفر در این دوره معرفی شده اند که از این تعداد7 هزار و 682 نفر زن (معادل 39 درصد) و 12 هزار و 35 نفر مرد (معادل 61 درصد) هستند.

توکلی خاطرنشان کرد: ظرفیت پذیرش در کدرشته محل های بورسیه و دارای شرایط خاص در آزمون کارشناسی ارشد سال 95 تعداد 4 هزار و 740 نفر است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب