رونالدو: اطمینان دارم فینالیست می‌شویم

کاپیتان تیم ملی فوتبال پرتغال به صعود تیمش به فینال یورو 2016 اطمینان دارد. او از هواداران پرتغال خواست تا آماده حمایت از تیم محبوب خود شوند.

رونالدو: اطمینان دارم فینالیست می‌شویم

به گزارش ایسنا و به نقل از لوفیگارو فرانسه، تیم ملی فوتبال پرتغال با وجود این که بازی‌های خوبی را در فرانسه به نمایش نگذاشته است. با این حال با پیروزی برابر لهستان در ضربات پنالتی جواز حضور در نیمه نهایی را به دست آورد و باید در این مرحله به مصاف ولز برود.

کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغال به هواداران تیمش قول داد که با پیروزی برابر ولز به فینال راه پیدا خواهند کرد.

ستاره رئال مادرید گفت: اطمینان دارم که ولز را شکست می‌دهیم و به فینال راه پیدا می‌کنیم. من تا الان هیچ جامی را با پرتغال به دست نیاورده‌ام و برای رسیدن به این رویای خود از جان مایه می‌گذارم و نهایت تلاشم را به کار می‌گیرم. بازی سختی برابر ولز پیش رو داریم با این حال باید بگویم که پرتغال آماده رویارویی با هر تیمی است.

او ادامه داد: به حمایت هواداران خود نیاز داریم. ما به خود افتخار می‌کنیم هر چند انتقادات زیاد است. هواداران باید در هر حالتی از تیم خود حمایت کنند. ما به آنها نیاز داریم.

پرتغال در نیمه نهایی باید به مصاف ولز برود که این دیدار تقابل کریستیانو رونالدو با گرت بیل است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
دینامیک از فیزیک چهارم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : شهاب الدین هاشمی