پایان کار ایران در لیگ جهانی 2016 با جایگاه هفتمی

تیم ملی والیبال ایران لیگ جهانی 2016 را با قرار گرفتن در جایگاه هفتمی این رقابت‌ها به پایان رساند.

پایان کار ایران در لیگ جهانی 2016 با جایگاه هفتمی

به گزارش ایسنا، ملی‌پوشان والیبال ایران با پیروزی در آخرین دیدار خود برابر آرژانتین هر چند نتوانستند راهی مرحله فینال شوند اما جایگاه خود را در جدول بهبود بخشیدند تا با عنوان هفتمی، این رقابت‌ها را به پایان ببرند.
شاگردان لوزانو البته در جدول 12 تیمی رقابت‌ها در مکان هفتم قرار گرفتند اما باید این موضوع را در نظر گرفت که لهستان با وجود این که در جدول پایین‌تر از ایران است اما  چون میزبان مرحله فینال این رقابت‌هاست،در پایان یکی از عناوین اول تا ششم را کسب می‌کند.

به این ترتیب پس از پنج تیم اول و روسیه که عملکرد بهتری نسبت به ایران از خود بر جای گذاشت، تیم ملی والیبال کشورمان جایگاه هفتمی رقابت‌ها را به دست می‌آورد.
بر این اساس،تیم‌های ایران، بلژیک، آرژانتین، لهستان، بلغارستان و استرالیا به ترتیب در رده‌های هفتم تا دوازدهم قرار می‌گیرند.
تیم‌های برزیل، صربستان، ایتالیا، آمریکا، فرانسه به همراه لهستان میزبان، راهی دور نهایی لیگ جهانی والیبال شدند.
بر اساس قوانین گذشته‌ی لیگ جهانی و درصورت برجا ماندن این قوانین، استرالیا با قرار گرفتن در رده پایانی گروه اول سال آینده کارش را در دسته دوم آغاز خواهد کرد.
ایران در دوره گذشته این رقابت‌ها عنوان هفتمی را به خود اختصاص داده بود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب