نمایشگاه پوشاک مدارس ۲۲۰ غرفه خواهد داشت

نخستین نمایشگاه پوشاک مدارس با حضور طراحان و تولیدکنندگان لباس مدارس در ۲۲۰ غرفه از ۲۹ تیرماه در بوستان «گفتگو» افتتاح می‌شود

نمایشگاه پوشاک مدارس ۲۲۰ غرفه خواهد داشت

به گزارش ایسنا، براساس اعلام کارگروه مد و لباس، مهدی علی‌اکبرزاده - مدیرکل فرهنگی، هنری وزارت آموزش و پرورش، اظهار کرد: حدود ۲۲۰ غرفه در نمایشگاه پوشاک مدارس اعم طراحان و تولیدکنندگان لباس مدارس شرکت می‌کنند. به همه مدارس استان‌ها پایگاه‌های اوقات فراغت و فعالیت‌های تابستانی و پایگاه‌های ثبت نام مدارس درباره این نمایشگاه اطلاع‌رسانی شده تا اولیا، مسوولان و دانش‌آموزان با تنوع پوشاک و لباس‌های دانش‌آموزان و فرهنگیان آشنا شوند.

او ادامه داد: تولیدکنندگان، طراحان و شرکت‌هایی که در این نمایشگاه حضور دارند، مطابق قوانین آموزش و پرورش و سایر نهادهای نظارتی پوشاک طرح‌های خود را ارائه می‌کنند .

وی بیان کرد: مدارس، معلمان، دانش‌آموزان و اولیا می‌توانند با حضور در این نمایشگاه از کم و کیف لباس‌ها، رنگ‌ها و طرح‌های قابل استفاده دیدن کنند و الزامی برای قرارداد بستن با این شرکت‌ها ندارند. همه موارد مطابق با مصوبات و الزامات وزارت آموزش و پرورش است .

علی‌اکبرزاده افزود: نمایشگاه پوشاک دانش‌آموزی فضایی را فراهم کرده تا طرح‌ها، مدل‌ها و رنگ‌هایی که براساس الگوهای اسلامی، ایرانی، بومی و محلی تهیه و تولید شده به معلمان، مسوولان مدارس، اولیا و دانش‌آموزان ارائه شود.

مدیرکل فرهنگی، هنری وزارت آموزش و پرورش گفت: همه مدل‌هایی که در نمایشگاه پوشاک مدارس ارائه می‌شود، با دقت بررسی و مورد تأیید کارشناسان وزارت آموزش و پرورش و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته است تا فرصتی برای ارائه الگوهای جدید اسلامی - ایرانی به دانش‌آموزان، اولیا و مسوولان مدارس باشد.

او افزود: نمایشگاه پوشاک مدارس از ۲۹ تیر تا ۱ مردادماه در بوستان «گفتگو» با همت کار گروه سامان‌دهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود که آموزش و پرورش نیز به‌عنوان عضو تأثیرگذار این کارگروه با آن‌ها در برگزاری نمایشگاه مشارکت می‌کند .

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر، ثبت ‌نام و مشارکت در نمایشگاه می‌توانند با شماره‌های ۲۲۸۸۳۰۹۳ و ۲۲۸۵۵۸۶۲ دبیرخانه اجرایی نمایشگاه تماس بگیرند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب