دستگاه تصفیه هوای جیبی ساخته شد!

تصفیه‌کننده هوای هوشمند قابل حمل Wynd می‌تواند همه مواد حساسیت‌زا و آلودگی‌ها را از محیط شخصی اطراف کاربر پاک کند.

دستگاه تصفیه هوای جیبی ساخته شد!


تصفیه‌کننده هوای هوشمند قابل حمل Wynd می‌تواند همه مواد حساسیت‌زا و آلودگی‌ها را از محیط شخصی اطراف کاربر پاک کند.دستگاه تصفیه هوا

به گزارش ایسنا به نقل از گیزمگ، این دستگاه کوچک که شبیه نسخه کوچک دستگاه روتر OnHub گوگل با دریچه‌های بیشتر است، ‌می‌تواند غبار، مواد آلرژی‌زا، دود و آلاینده‌ها را در هر محلی که قرار بگیرد، به سرعت شناسایی کرده و آن‌ها را فیلتر کند.

دستگاه مذکور به قدری کوچک است که براحتی می‌توان آن را درون یک نگهدارنده فنجان یا کیف قرار داد. یک ردیاب جداشدنی کیفیت هوا نیز به همراه این دستگاه ارائه می‌شود که می‌توان آن را در همه جا برای نظارت بر هوا با خود برد.

ابزار Wynd را می‌توان در حالت خودکار قرار داد یا بطور دستی برای افزایش یا کاهش بازدهی تنظیم کرد.

این دستگاه که اکنون در سایت منبع‌یابی کیک‌استارتر قرار گرفته، همچنین از یک اپلیکیشن برخوردار است که کیفیت هوا را در طول زمان پیگیری کرده و نمایش می‌دهد. به گفته سازندگان، این ابزار می‌تواند با استفاده از حسگرهای سایر دستگاههای Wynd در سراسر جهان به ارزیابی زنده کیفیت هوا بپردازد.

قیمت این دستگاه 189 دلار اعلام شده و از ماه نوامبر به بازار خواهد آمد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب