ذوالفقاری: دوست داریم قهرمان لیگ شانزدهم شویم

‌سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی ابراز امیدواری کرد تیمش در فصل آینده لیگ برتر به ناکامی در کسب عنوان قهرمانی پایان دهد.

ذوالفقاری: دوست داریم قهرمان لیگ شانزدهم شویم

ایوب ذوالفقاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در مورد وضعیت شاهین ثاقبی اظهار کرد: او بازیکن باکیفیتی است که در زمان حضورش در تراکتورسازی، عملکرد تحسین‌برانگیزی داشت. باتوجه به اینکه این بازیکن سن کمی دارد، می‌تواند در آینده بعد از اتمام قراردادش با ملوان، بار دیگر به تراکتور بازگردد.

او در خصوص نقل و انتقالات باشگاه تراکتورسازی نیز گفت: در لیست بزرگسالان تنها دو جای خالی داریم. همچنین می‌توانیم چندین بازیکن زیر 23 سال و زیر 21 سال جذب کنیم که با صلاحدید کادرفنی، تا پایان فرصت نقل و انتقالات بازیکنان مورد نظر جذب خواهند شد.

سرپرست تراکتورسازی در خصوص جذب محمد نادری و حواشی پیش آمده مبنی بر قرارداد این بازیکن با تیم ماشین سازی نیز گفت: نادری سرباز تیم مقاوت تهران بود و برای گذراندن ادامه خدمت سربازی، به تراکتور پیوسته است و تا پایان سربازی نمی‌تواند با تیم دیگری قرارداد امضاء کند. نادری بازیکنی چپ پا است که می‌تواند در پست دفاع چپ برای ما بازی کند.

ذوالفقاری همچنین درباره آخرین وضعیت تیم نیز اظهار کرد: تمرینات‌مان را 29 خرداد با حضور کادرفنی و 14 نفر از بازیکنان آغاز کردیم که روز به روز نفرات جدیدی به تمرینات اضافه شدند و معتقدم مدیریت باشگاه، بازیکنان خوبی را جذب کرده است.

ذوالفقاری خاطرنشان کرد: با این کادرفنی باتجربه، بازیکنان خوب و همچنین مدیریت توانمند باشگاه، می‌توانیم به حسرت چندین ساله پایان داده و در لیگ شانزدهم قهرمان شویم.

وی در پاسخ به این سوال که تراکتور در هفته‌های ابتدایی در کدام ورزشگاه میزبان رقبایش خواهد بود هم عنوان کرد: مدیریت باشگاه به دنبال انتخاب ورزشگاهی است تا هواداران به مشکل برنخورند ولی باتوجه به بضاعت شهرمان، تنها ورزشگاه‌های بنیان دیزل و زمین اختصاصی تراکتور وضعیت نسبتأ خوبی دارند که هنوز تصمیمات نهایی در این خصوص گرفته نشده است. البته به نظرم در ورزشگاه اختصاصی تراکتور میزبانی بازی لیگ برتری امکان پذیر نیست. بر اساس اعلام مسئولان، بعد از چهار هفته ابتدایی مسابقات لیگ برتر، ورزشگاه یادگار امام (ره) آماده میزبانی خواهد شد. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب