تیم ملی والیبال صربستان وارد تهران شد

تیم ملی والیبال صربستان که به دلیل حملات تروریستی فرودگاه استانبول سفرش به تهران با وقفه روبرو شده بود، بامداد امروز وارد تهران شد.

تیم ملی والیبال صربستان وارد تهران شد

به گزارش ایسنا و به نقل از  فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال صربستان در لیگ جهانی با تیم های ایران، ایتالیا و آرژانتین همگروه است.

این تیم که قرار بود بامداد سه‌شنبه وارد تهران شود، با 48 ساعت تاخیر و به دلیل  نامساعد بودن شرایط و حملات تروریستی فرودگاه آتاتورک استانبول، ساعت1:30 دقیقه بامداد امروز (پنج‌شنبه) وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شد.

تیم ملی والیبال آرژانتین روز سه‌شنبه و ایتالیا روز چهارشنبه وارد تهران شده بودند و با ورود کاروان 22 نفره صربستان، پرونده ورود تیم های خارجی لیگ جهانی به تهران بسته شد.

هفته سوم و پایانی دور مقدماتی سطح یک لیگ جهانی والیبال از روز جمعه 11 تیرماه آغاز می شود و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.

در هفته سوم لیگ جهانی، 18 دیدار در سطح یک برگزار می شود که ایران، فرانسه و آمریکا میزبان سه گروه هفته سوم هستند.

تیم ملی والیبال صربستان، نخستین حریف ایران در هفته سوم لیگ جهانی است. این دیدار از ساعت 21 روز جمعه در سالن 12 هزار نفری آزادی به مصاف یکدیگر می روند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب