چراغ سبز اسکولاری برای مربیگری در تیم ملی انگلیس

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال برزیل برای بر عهده گرفتن هدایت تیم ملی فوتبال انگلیس و جایگزینی روی هاجسون اعلام آمادگی کرد.

چراغ سبز اسکولاری برای مربیگری در تیم ملی انگلیس

به گزارش ایسنا و به نقل از رویترز، تیم ملی فوتبال انگلیس با وجود آنکه ستاره های سرشناسی در اختیار داشت و از این تیم به عنوان یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی در یورو 2016 یاد می شد، نمایش ناامید کننده ای داشت و با شکست برابر ایسلند در یک هشتم نهایی از دور رقابت ها حذف شد.

روی هاجسون که متوجه عملکرد بد خود در این دوره از رقابت‌ها شد، تصمیم گرفت بعد از شکست برابر ایسلند استعفا بدهد.  نام‌های زیادی برای جایگزینی هاجسون به گوش رسیدند اما در این میان بعضی از مربیان هستند که خودشان برای جانشینی هاجسون ابراز علاقه می کنند.

لوییس فیلیه اسکولاری، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال برزیل برای مربیگری در انگلیس اعلام آمادگی کرده است. او در این زمینه گفت: سرمربی گوانگژو هستم اما باید بگویم دوست دارم هدایت تیم انگلیس را بر عهده بگیرم. به خوبی فوتبال انگلیس را می شناسم و می‌دانم گزینه خوبی برای جایگزینی هاجسون هستم.

اسکولاری در جام جهانی 2002 توانست برزیل را قهرمان کند اما در جام جهانی 2014 ناامید کننده بود و در نیمه نهایی با نتیجه هفت بر یک مغلوب آلمان شد.  

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب