حریفان ایران در مسابقات جهانی ربوکاپ 2016 آلمان مشخص شدند

مسابقات جهانی ربوکاپ 2016 آلمان با حضور کشورهای صاحب نام دنیا در عرصه رباتیک در شهر لایپزیک برگزار خواهد شد.

حریفان ایران در مسابقات جهانی ربوکاپ 2016 آلمان مشخص شدند

به گزارش ایسنا، رییس کمیته ملی ربوکاپ جمهوری اسلامی ایران با اعلام این خبر، افزود: این مسابقات در لیگ‌های مختلف از فردا کار خود را به صورت رسمی آغاز خواهد کرد.

دکتر موسی‌خانی گفت: در لیگ ربات‌ انسان نما – سایز کوچک 22 تیم از کشورهای ایران، آلمان، انگلیس، ژاپن، فرانسه، اتریش، چین، اندونزی، کره جنوبی و کانادا با یکدیگر رقابت می‌کنند.

وی با بیان اینکه لیگ ربات‌ فوتبالیست سایز کوچک نیز یکی از لیگ های جذاب و پرطرفدار مسابقات ربوکاپ محسوب می‌شود، تصریح کرد: 20 تیم از کشورهای ایران، آمریکا، آلمان، ترکیه، پاکستان، کره شمالی، ژاپن، هلند، کلمبیا، چین و برزیل در این لیگ حضور دارند.

رییس کمیته ملی ربوکاپ جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: همچنین در لیگ ربات نائو 18 تیم از کشورهای ایران، آلمان، اتریش، آمریکا، استرالیا، ژاپن، مکزیک، هلند، سوئد، تایوان، انگلیس، ایتالیا، ایرلند، چین، پاکستان، برزیل، شیلی وسوئیس با یکدیگر مسابقه خواهند داد.

دکتر موسی‌خانی حضور تیم‌های صاحب نام و پیشرفته دنیا در لیگ امدادگر واقعی را عاملی برای سطح بسیار بالایی این لیگ دانست و افزود: در این لیگ نیز 20 تیم از ایران، آلمان ، اتریش، ترکیه، تایلند، چین، مجارستان و آمریکا با یکدیگر رقابت تنگاتنگی خواهند داشت.

وی در پایان تصریح کرد: در لیگ جذاب و پرطرفدار فوتبالیست سایز متوسط نیز 10 تیم از کشورهای پرتغال، هلند، آلمان، چین، ایران و ژاپن حضور دارند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب