آخرین دستاوردهای علمی میکروب شناسی ایران

آخرین دستاوردهای علمی و نتایج تحقیقات حوزه میکروب شناسی با حضور محققان داخلی و خارجی در هفدهمین کنگره بین‌المللی انجمن میکروب شناسی ایران ازدوم تا چهارم شهریور ارایه می‌شود.

آخرین دستاوردهای علمی میکروب شناسی ایرانبه گزارش گروه علمی ایرنا از انجمن میکروب شناسی ایران، دکتر پژواک خاکی دبیرعلمی کنگره افزود:در این گردهمایی بزرگ علمی میکروب شناسان، داروسازان، دندانپزشکان، دامپزشکان، متخصصان علوم آزمایشگاهی و تمام رشته‌های پیراپزشکی و علوم وابسته می‌توانند از مسائل مطرح شده در کنگره بهره‌مند شوند.

وی افزود: محورهای اصلی کنگره شامل مقاومت‌های آنتی بیوتیکی میکروارگانیسم‌ها، عفونت‌های بیمارستانی، مکانیسم‌های ایجاد بیماری‌های عفونی توسط میکروارگانیسم‌ها، روش‌های نوین و مدرن در تشخیص میکروب ، بیوتکنولوژی میکروبی‌ ، واکسن‌های جدید ، بیماری‌های مشترک انسان و دام و ... است.

دبیر علمی هفدهمین کنگره بین‌المللی انجمن میکروب شناسی ایران در ادامه تصریح کرد: در این کنگره برای اولین بار و به صورت اختصاصی به میکروب شناسی دهان و دندان، نانو تکنولوژی در میکروب شناسی و عفونت‌های زنان پرداخته خواهد شد.

وی با بیان اینکه 15 نفر از پروفسورهای برتر جهان در این کنگره سخنرانی خواهند داشت، اظهار کرد: این محققان دستاوردها و نتایج تحقیقات خود را برای شرکت کنندگان ارائه خواهند کرد.

خاکی یادآور شد: در این کنگره مسائلی مانند واکسن HIV نیز مطرح و مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی گفت : 15 تیرماه آخرین مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه کنگره خواهد بود.

هفدهمین کنگره بین‌المللی انجمن میکروب شناسی ایران ازدوم تا چهارم شهریور در سالن همایش رازی برگزار می شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب