هژیر رحیمی با میانگین تراز 7021 و روش 3 روز یک‌بار

از 6500 شروع کردم و الان 7021 هستم.

هژیر رحیمی با میانگین تراز 7021 و روش 3 روز یک‌بار

هژبر رحیمی با میانگین تراز6500 شروع می‌کند و در حال حاضر میانگین ترازش 7021 است.

من با استفاده از روش 3 روز یکبار توانستم

تسلط خودم را روی روش زمان‌های نقصانی بیشتر کنم و ضمنا با آرامش بیشتری این روش را انجام بدهم. دلیل آرامش من این بود که چون این روش را به دفعات تکرار کردم به نتیجه بخش بودنش یقین پیدا کردم و کمکم می‌کند کنترلم را سر جلسه حفظ کنم.
همچنین زمان‌های نقصانی به بیس استراتژی بازگشتم تبدیل شده است. چون زمانی که برای بازگشت دارم را تعیین می‌کند و اینطوری برای زمان بازگشتم برنامه‌ی مشخص‌تری دارم.

در بخش عمومی زمان نقصانی بیشترین کمک را به من می‌کند. از این روش می‌توانم به اندازه‌ی کافی روی درک مطلب عربی تمرکز کنم و قرابت ادبیات را با دقت بیشتری انجام بدهم.

اما در دفترچه اختصاصی به مرور زمان و با انجام استراتژی بازگشت در آزمون‌های سه روز یکبارم متوجه شدم که بازگشت به دروسی مثل تاریخ، جغرافی، علوم‌اجتماعی و روان‌شناسی نه تنها تأثیر مثبت ندارد بلکه نتیجه‌ی عکس دارد و اشتباهاتم در این دروس افزایش پیدا می‌کند به خاطر همین زمان استراتژی بازگشتم بیشتر روی درس‌های چالشی یعنی ریاضی، عربی، ادبیات و اقتصاد و منطق می‌گذارم.

از فایده‌های دیگه‌ی 3 روز یکبار این است که نقاط ضعفم را به وضوح مشخص می‌کند و از سرگردانی و گیجی خلاصم می‌کند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب