بکن باوئر: دوست داشتم با اسپانیا بازی کنیم

قیصر فوتبال آلمان تاکید کرد که دوست داشت تیم ملی کشورش در یک چهارم نهایی به جای ایتالیا به مصاف اسپانیا برود.

بکن باوئر: دوست داشتم با اسپانیا بازی کنیم

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال ایتالیا با پیروزی که برابر اسپانیا به دست آورد حریف آلمان در یک چهارم نهایی خواهد بود. روزنامه بیلد نوشت، فرانس بکن باوئر، اسطوره فوتبال آلمان گفته است که دوست داشت ژرمن ها در یک چهارم نهایی به مصاف اسپانیا بروند.

او گفت: خوشبختانه با شکست دادن اسلواکی به یک چهارم نهایی راه پیدا کردیم و باید در این مرحله به مصاف ایتالیا برویم. باید بگویم که دوست داشتم به جای ایتالیا با اسپانیا بازی کنیم. هر چند اسپانیا بازیکنان باتکنیک و با کیفیت تری در اختیار داشت اما من دوست داشتم با این تیم بازی کنیم.

قیصر فوتبال آلمان ادامه داد: درست است که بازی سخت برابر ایتالیا پیش رو داریم، اما نباید از هیچ تیمی بترسیم. تیمی که می خواهد قهرمان شود باید آماده بازی برابر هر تیمی باشد.

وی درباره شانس فرانسه میزبان برای کسب عنوان قهرمانی گفت: براین باور هستم که فرانسه شخصیت یک تیم قهرمان را ندارد. بازیکنان این تیم با هم هماهنگ نیستند. معتقدم که این تیم برابر بزرگان به مشکل خواهد خورد.

فرانسه باید در یک چهارم نهایی به مصاف ایسلند برود و در صورت پیروزی به مصاف برنده ایتالیا و آلمان خواهد رفت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب