سومین پیروزی دانش‌آموزان ایران در مسابقات جهانی والیبال

تیم والیبال دانش‌آموزی ایران با کسب 3 پیروزی پیاپی برابر تیم‌های ارمنستان، آلمان و دانمارک به دور بعد راه یافت تا حریف برزیل در یک شانزدهم شود.

سومین پیروزی دانش‌آموزان ایران در مسابقات جهانی والیبال

تیم والیبال دانش‌آموزی ایران با کسب 3 پیروزی پیاپی برابر تیم های ارمنستان، آلمان و دانمارک به دور بعد راه یافت تا حریف برزیل در یک شانزدهم شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایسنا، تیم والیبال دانش‌آموزی آذربایجان غربی که به نمایندگی از ایران در مسابقات دانش‌آموزان جهان در صربستان حضور دارد، در سومین و آخرین دیدار گروهی خود برابر تیم دانش‌آموزی دانمارک به میدان رفت و با نتیجه ٢ برصفر به پیروزی رسید. در این دیدار نماینده دانش‌آموزی کشورمان ست اول را با نتیجه 25 بر 12 و ست دوم را با نتیجه 25 بر 8 از آن خود کرد.

تیم والیبال دانش‌آموزی ایران در دومین دیدار ظهر دیروز (دوشنبه) با نتیجه دو بر صفر و با امتیازهای 25 بر 17 و 25 بر 15 تیم آلمان را شکست داده بود. ایران پیش از آن نیز دو بر صفر ارمنستان را برده بود. 

دانش‌آموزان ایران به دلیل ایام شهادت امیرالمومنین و شب‌های پربرکت قدر، با بازوبندهای مشکی در مسابقات امروز به مصاف حریفان رفتند.

تیم دانش‌آموزی ایران با این پیروزی به عنوان تیم اول گروه D، حریف برزیل تیم دوم گروه B این رقابت‌ها در مرحله یک شانزدهم شد که این دیدار در روز چهارشنبه 9 تیر در ساعت 16 به وقت محلی بلگراد برگزار خواهد شد.

در این دوره از مسابقات، 32 تیم در بخش پسران و همین تعداد تیم در بخش دختران حضور دارند.

تیم ایران یک مقام قهرمانی و یک مقام چهارمی را از حضورش در این مسابقات در کارنامه دارد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب