کودک در خودرو جا مانده است!

شاید جا گذاشتن کودک در خودرو مساله رایجی نباشد اما گاهی فراموشی والدین باعث ماندن کودک در صندلی عقب برای مدت طولانی و گرمازدگی وی می‌شود.

کودک در خودرو جا مانده است!

به گزارش ایسنا به نقل از سی‌نت، فناوری "یادآوری صندلی عقب" وجود فرد یا جسمی را در عقب خودرو احساس نمی‌کند بلکه باز یا بسته شدن درهای عقب را طی 10 دقیقه از زمان روشن شدن موتور یا دقیقا در زمان استارت، بخاطر می‌سپارد.

پس از خاموش شدن خودرو، پنج زنگ به صدا درخواهند آمد و همچنین یک پیام بر روی صفحه کیلومترشمار خودرو به شکل "یادآوری صندلی عقب/ به صندلی عقب نگاه کنید" ظاهر خواهد شد.

این فناوری علاوه بر یادآوری حضور مسافران کوچک در عقب خودرو، همچنین از جا ماندن حیوانات خانگی، چمدان، لوازم خریداری شده یا اجسامی که ممکن است برای دزدان فریبنده باشند، جلوگیری می‌کند. کاربران در صورت عدم نیاز می‌توانند این فناوری را از کار بیندازند.

این فناوری در خودروی جی‌ام‌سی آکادیا ۲۰۱۷ به عنوان یک تجهیزات استاندارد استفاده خواهد شد و مدل‌های دیگر نیز در آینده به آن مجهز خواهند شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حرکت نوسانی ( قسمت دوم ) از فیزیک چهارم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : شهاب الدین هاشمی