اتصال چین به اروپا با جاده ابریشم سریع‌السیر

شرکت هایپرلوپ وان با همکاری یک شرکت روسی و شهر موسکو قصد دارند فناوری "هایپرلوپ" را به روسیه بیاورند و هدف نهایی آنها، اتصال چین به اروپا است.

اتصال چین به اروپا با جاده ابریشم سریع‌السیر

به گزارش ایسنا به نقل از گیزمگ، این گروه به بررسی چگونگی و محل ادغام این سیستم پر سرعت به شبکه حمل‌ونقل کنونی شهر خواهند پرداخت.

از آنجایی که مسکو دارای جمعیتی بالغ بر 16 میلیون نفر است، حمل و نقل عمومی ارزان، سریع و قابل اعتماد همیشه ارزش بررسی کردن را دارد. شرکت هایپرلوپ نیز این فرصت را اولین گام به سوی ساخت یک لینک حمل‌ونقل پرسرعت بین اروپا و چین می‌بیند.

شروین پیشه‌ور، از روسای این شرکت اظهار کرد که هایپرلوپ می‌تواند اساس یک جاده ابریشم جدید دگرگون‌کننده باشد؛ یک هایپرلوپ باری که کانتینرهای تجاری را یک روزه از چین به اروپا می‌برد.

پیشه‌ور افزود: این کار می‌تواند زمان حمل بار با کشتی را از چند هفته کاهش داده و بار آنها را نیز سبک‌تر کند. همکاری شرکت "گروه سوما" در این پروژه به ساخت سیستم واقعی کمک می‌کند.

گروه سوما یک شرکت مختلط سرمایه گذاری و ساخت‌وساز است که می‌تواند بدون هیچگونه کمک خارجی یک هایپرلوپ قابل قبول را ارائه کند. برای مثال این شرکت اکنون صاحب بزرگترین بندر دریایی روسیه، سه شرکت ساخت‌وساز و یک شرکت لجستیک است. همچنین این گروه در حال حاضر تاسیسات نفت و گاز خود و تجربه ساخت خطوط انتقال نفت را دارد. این خطوط شامل لوله‌های فلزی مهر و موم شده‌ای است که مسافت‌های طولانی را در کشور وسیع روسیه درمی‌نوردند. از آنجایی که هایپرلوپ نیز بر این فناوری تکیه دارد، چنین تخصصی براحتی در دسترس خواهد بود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب