دلیل پیروزی پرتغال برابر کرواسی از نگاه پپه

مدافع تیم ملی فوتبال اسپانیا از پیروزی که تیمش برابر کرواسی به دست آورد بسیار خوشحال است و از دلیل این پیروزی بزرگ سخن به میان آورد.

دلیل پیروزی پرتغال برابر کرواسی از نگاه پپه

به گزارش ایسنا و به نقل از روزنامه آس، تیم ملی فوتبال پرتغال با وجود این که در مرحله گروهی نمایشی ناامید کننده داشت و از سه بازی خود تنها سه تساوی به دست آورد و به عنوان تیم سوم به دور بعد راه پیدا کرد، اما توانست برابر کرواسی یکی از بهترین تیم های جام به پیروزی برسد و به جمع هشت تیم راه پیدا کند.

پپه، ستاره خط دفاعی پرتغال از دلیل اصلی پیروزی تیمش برابر کرواسی سخن به میان آورد. او بعد از بازی در گفت وگویی که با روزنامه مارکا اسپانیا داشت، گفت: ما نماینده مردم پرتغال هستیم. براین باور هستم که با فداکاری و تواضع توانستیم این پیروزی بزرگ را به دست آوریم و به دور بعد راه پیدا کنیم.

او ادامه داد: کرواسی یکی از بهترین تیم های جام بود. آنها بازیکنان بزرگی در اختیار داشتند و بازی‌های درخشانی را هم به نمایش گذاشته بودند. این پیروزی به سختی به دست آمد. خیلی خوشحالم که توانستیم به دور بعد راه پیدا کنیم. الان باید به مصاف لهستان برویم که یکی دیگر از تیم‌های خوب این رقابت‌ها است. بدون شک کار سختی هم برابر این تیم خواهیم داشت.

ستاره رئال مادرید در پایان سخنان خود گفت: می‌خواهم از هواداران خود که نهایت حمایت را از ما کردند تشکر کنم. آنها در این دیدار بزرگ تا پایان بازی از ما حمایت کردند. این پیروزی بزرگ را به آنها تبریک می‌گویم و امیدوارم که بتوانیم در دیدارهای بعدی هم آنها را شاد کنیم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب