ساعت هوشمندی که مسئولیت پذیری را به کودک می‌آموزد

یک شرکت مستقر در سانفرانسیسکو با همکاری شرکای چینی از ساعت هوشمندی برای کودکان رونمایی کرده که به آنها در یادگیری عادات خوب کمک می‌کند.

ساعت هوشمندی که مسئولیت پذیری را به کودک می‌آموزد

به گزارش ایسنا به نقل از ماشابل، همه والدین بهترین‌ها را برای کودکان خود می‌خواهند و دوست دارند به آنها عادات خوب را آموزش بدهند اما گاهی بچه‌ها به گفته‌های والدین در مورد مسواک زدن یا توقف بازی گوش نمیکنند.

ساعت هوشمند "اختاپوس" به این پدر و مادرها کمک می‌کند تا به کودکانشان ابزارهای مهم و دستورالعملهای آن‌ها را آمورش دهند.

این فناوری توسط شرکت آمریکایی JOY و با همکاری برنامه شتاب‌دهنده سخت‌افزار HAX در چین ساخته شده و به کودکان کمک می‌کند تا یاد بگیرند چگونه مسئولیت‌پذیر و مستقل باشند.

ساعت "اختاپوس" دارای تصاویری است که درک آنها ساده بوده و چیزهایی مانند زمان صبحانه، زمان بازی و زمان حمام را در کنار اعلام وقت بطور دیجیتالی ارائه می‌کنند. به دلیل استفاده از تصاویر، کودکان سه تا هشت ساله که شاید نتوانند ساعت بخوانند، نیز می‌توانند از این ساعت استفاده کنند.

کودکان در این سنین شاید به سختی بتوانند با مفهوم زمان کنار بیایند. ساعت "اختاپوس" این کار و مدیریت زمان را برای برنامه‌ریزی فعالیت‌ها در طول روز و یادآوری به کودک برای انجام آنها تسهیل می‌کند.

والدین می‌توانند اپلیکیشن مرتبط با این ساعت را دانلود کرده و فعالیت‌هایی را که قرار است در زمان‌های خاص رخ بدهند، مانند زمان شام خوردن یا حمام و وقت خواب را در آن وارد کنند. همچنین آنها می‌توانند مدت زمان این فعالیت‌ها را نیز مشخص کرده و پیام‌های یادآوری را بر روی گوشی هوشمند خود دریافت کنند.

این اپلیکیشن همچنین نمونه‌هایی از کارهای روزمره بر اساس سن و جنسیت کودک ارائه می‌کند یا والدین می‌توانند برنامه خاص خود را تدوین کرده و با نزدیک به 600 تصویر توسط بلوتوث در این ساعت وارد کنند.

با ساعت اختاپوس همچنین والدین به کودکان خود درس‌هایی در مورد عادات خوب می‌آموزند بدون اینکه اوقات تلخی بخاطر گوش ندادن به حرف بزرگترها پیش بیاید. خود کودک نیز وقتی کارهایش را مستقل انجام می‌دهد، اعتماد به نفس بیشتری پیدا می‌کند.

در این ساعت سه حالت مختلف برای سطوح مختلف سنی وجود دارد. در دومین و سومین حالت، کودک یاد می‌گیرد زمان را اعلام کند زیرا ظاهر ساعت به شکل آنالوگ تغییر می‌کند.

این ساعت در چهار رنگ ارائه شده و با 18 گرم وزن، ضد آب است و عمر باتری آن 96 ساعت است. شارژ آن نیز توسط یک شارژر مغناطیسی انجام شده و سه ساعت طول می‌کشد. قیمت "اختاپوس" 59 دلار اعلام شده و با گوشی‌های iOS و اندروید سازگاری دارد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب