انگشتر هوشمند ناجی!

حلقه هوشمند Nimb یک ابزار پوشیدنی است که به کاربر اجازه می‌دهد در زمان احساس خطر، خانواده و دوستان خود یا پلیس را بطور مخفیانه در جریان بگذارد.

انگشتر هوشمند ناجی!

به گزارش ایسنا به نقل از گجتیفای، زمانی که این حلقه را در زمان اضطرار فشار می‌دهید، اطلاعاتی راجع به موقعیت جی‌پی‌اس شما به مخاطبین خاص و پلیس ارسال می‌کند.

برای این کار تنها باید برای سه ثانیه به دکمه زیر حلقه فشار وارد شود تا پیام هشدار ارسال شود. انجام این کار با یک دست امکان‌پذیر بوده، از این رو می‌توان آن را بطور مخفیانه استفاده کرد.

در صورت فشرده شدن اتفاقی دکمه، 20 ثانیه فرصت دارید تا پیام را توسط یک اپلیکیشن بر روی تلفن همراه لغو کنید. این برنامه به رمز عبور نیاز دارد، از این رو افراد غیرکاربر نمیتوانند پیام را لغو کنند.

ظاهر بیرونی Nimb مانند یک انگشتر بزرگ و ارزان است اما در درون آن از فناوری برای حفظ ایمنی افراد استفاده شده است.

کاربران می‌توانند در اپلیکیشن Nimb یک شبکه امن از اعضای خانواده، دوستان یا پلیس را تعیین کنند که پیام خطر به آن‌ها ارسال شود.

این حلقه تنها یکی از چند لوازم جانبی هوشمندی است که برای حفظ ایمنی فرد در برابر حمله و تجاوز طراحی شده‌اند اما تعیین تاثیرگذار بودن آن‌ها در دنیای واقعی مشکل است. هنوز مشخص نیست که پلیس چگونه اطلاعات ارسالی را دریافت کرده یا چگونه معنی هر پیام را درک می‌کند.

این حلقه با قیمت 75 دلار در سایت منبع‌یابی کیک‌استارتر قرار گرفته است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب