مقابله با آشفتگی ذهنی تا کنکور

قبل از هر چیز، به همه‌ی شما کنکوری‌های عزیز، یک «خسته نباشید» حسابی می‌گویم.

مقابله با آشفتگی ذهنی تا کنکور

 زنده آن‌هایند که پیکار می‌کنند؛ آنان که جان و تنشان از عزمی راسخ آکنده است؛ آن‌ها که از شیب تند سرنوشت بالا می‌روند؛ آنان که اندیشمندانه به سوی هدفی عالی راه می‌سپارند و روز و شب پیوسته در خیال خویش یا وظیفه‌ی مقدس دارند یا هدفی بزرگ!

قبل از هر چیز، به همه‌ی شما کنکوری‌های عزیز، یک «خسته نباشید» حسابی می‌گویم. حتماً همه‌ی شما، در هر شرایط درسی که هستید، الان به صورت جدی و اساسی در حال مطالعه هستید تا از این دوران طلایی و سرنوشت‌ساز خرداد به‌خوبی بهره ببرید.این دوران باقی‌مانده برای همه مهم است؛ هم برای کسانی که از ابتدای سال با برنامه پیش رفته‌ و تا به حال به همه‌ی برنامه‌های‌شان عمل کرده‌اند و هم برای کسانی که بنا به دلایلی نتوانسته‌اند آن طور که باید مطالعه کنند و از برنامه عقب هستند. این روزهای باقی‌مانده، به طور بسیار محسوسی می‌تواند بر رتبه یا افزایش قابل توجه درصدهای بعضی از درس‌های شما تأثیر بگذارد؛ بنابراین لازم است که قدر این دوره را بدانید و در روزهای باقی‌مانده، به‌خوبی و البته با یک برنامه‌ی صحیح درس بخوانید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب