نیم‌روزهای طلایی و متفاوت، روش مطالعه

در تکنیک سه روز یک‌بار، واحد تقسیم‌بندی روزها در دوران جمع‌بندی «نیم‌روز» است. آزمون در صبح روز اول و 5 بازه‌ی نیم‌روزه برای مطالعه و جمع‌بندی.

نیم‌روزهای طلایی و متفاوت، روش مطالعه

در تکنیک سه روز یک‌بار، واحد تقسیم‌بندی روزها در دوران جمع‌بندی «نیم‌روز» است. آزمون در صبح روز اول و 5 بازه‌ی نیم‌روزه برای مطالعه و جمع‌بندی.

تلفیق بازیابی و مطالعه در روزهای پایانی سال تحصیلی باید منجر به خلق مطلوب‌ترین نتیجه‌ی ممکن برای تلاش چندساله‌ی شما شود و در این راه باید چند نکته‌ی مهم را در نظر بگیرید. تغییری که در رتبه‌ی نهایی کنکور انتظار آن را می‌کشید به نوع اجرای آموزه‌های دوران جمع‌بندی وابسته است و به این‌که تا چه حد کیفیت بهتری را در اجرای این تکنیک‌ها به نمایش بگذارید.

روش مطالعه:

روش مطالعه در دوران جمع‌بندی تابعی از روش بازیابی مطالب است. پس از آزمون باید با محور قرار دادن آزمون، مطالعات قبلی را جمع‌بندی کرده و اشکالات آن را رفع کنید. یکی از مهم‌ترین دلایلی که روش جمع‌بندی سه روز یک‌بار در مقایسه با روش جمع‌بندی بقچه‌ای راندمان بالاتری دارد، همین نگاه بازیابی به مطالعات گذشته است.

با مشخص شدن مطالب فراموش‌شده در آزمونِ صبح روز اول، اولویت‌های اصلی مرور در هر درس مشخص می‌شوند. اشتباهات درسی در هر کدام از سؤالات نیز نقش رفع اشکال را در دوران جمع‌بندی به‌وضوح مشخص می‌کند تا با ارائه‌ی رفع اشکال مناسب بتوانید به مطلوب‌ترین رتبه‌ی ممکن در کنکور امسال نزدیک شوید.

همه‌ی ابزارهایی که بتواند به تجمعی مطالعه کردنِ شما در این ایام کمک کند می‌توانند در نتیجه‌ی نهایی تأثیرگذار باشند. نکته‌ی مهمی که باید به خاطر داشته باشید در نظر گرفتن یک «کل» مطالعاتی برای رسیدن به بازدهی مورد نظر است. نیم‌روز‌های مطالعاتی چند آزمون مختلف در کنار هم می‌تواند تسلط شما را بر یک کتاب درسی کامل کند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب