سامی جابر سرمربی الشباب شد

در روزی که اسطوره فوتبال عربستان به صورت رسمی هدایت الشباب را بر عهده گرفت، محمد نور اسطوره باشگاه الإتحاد برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

سامی جابر سرمربی الشباب شد

باشگاه الشباب عربستان که چند فصلی است از روزهای اوج خود فاصله گرفته رسما سامی جابر، اسطوره فوتبال سعودی‌ها را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرد.

قرارداد جابر با الشباب سه ساله است و او رسما به رسانه ها معرفی شد تا در نخستین تجربه جدی مربیگری خود در کشورش هدایت الشباب را بر عهده بگیرد. این درحالی است که پیش از این شایعه های زیادی درباره حضور او در نیمکت الهلال به گوش رسید.

خبر دیگر درباره فوتبال عربستان این که محمد نور، اسطوره و نماد باشگاه الإتحاد پس از فصل سخت و پر فراز و نشیبی که پشت سر گذاشت تصمیم گرفت برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

نور سال‌ها است که در الإتحاد بازی می کند. او چند ماه پیش متهم به دوپینگ شد، اما در نهایت این اتهام از او ساقط شد. با این حال تصمیم گرفت که با وجود تبرئه شدن از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب