تیم ملی فوتبال آرژانتین گام به فینال کوپا آمریکا گذاشت

تیم ملی فوتبال آرژانتین با پیروزی پرگل مقابل تیم میزبان، جواز حضور در فینال رقابت‌های جام ملت‌های آمریکا (کوپا آمریکا) را کسب کرد.

تیم ملی فوتبال آرژانتین گام به فینال کوپا آمریکا گذاشت

در این دیدار که بامداد روز چهارشنبه در هوستون آمریکا برگزار شد، ملی پوشان آرژانتین با چهار گل حریف را شکست دادند و راهی دیدار پایانی شدند. 

ازکوئیل لاوزی در دقیقه 4، لیونل مسی در دقیقه 32 و گونزالو هیگواین در دقایق 50 و 86 برای تیم ملی آرژانتین گلزنی کردند.

در دیگر دیدار مرحله نیمه پایانی، تیم های ملی فوتبال کلمبیا و شیلی بامداد روز پنجشنبه برای راهیابی به دیدار فینال این مسابقه ها به مصاف یکدیگر می روند.

چهل و پنجمین دوره رقابت های کوپا آمریکا برای نخستین بار است که با حضور 16 تیم و خارج از منطقه آمریکای جنوبی برگزار می شود. 

نخستین دوره رقابت های فوتبال کوپا آمریکا سال 1916 با حضور چهار تیم آغاز شد و امسال یکصدمین سال برگزاری این مسابقه هاست. 

این دوره از پیکارها با ادغام جام ملت های آمریکای لاتین و جام ملت های آمریکای شمالی، مرکزی و حوزه دریای کارائیب برگزار می شود. 

تیم ملی فوتبال اروگوئه با کسب 15 عنوان قهرمانی،‌ پر افتخارترین تیم این دوره از مسابقه هاست و تیم های ملی فوتبال آرژانتین و برزیل به ترتیب با 14 و 8 قهرمانی در رتبه های دوم و سوم قرار دارند. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب