معرفی لوح ضمیمه کتاب زرد اختصاصی انسانی

کتاب‌های زرد کانون دارای لوح ضمیمه می‌باشند. امکانات موجود در این لوح کمک زیادی به دانش آموزان برای آمادگی در کنکور می‌کند.

معرفی لوح ضمیمه کتاب زرد اختصاصی انسانی

معرفی لوح ضمیمه کتاب زرد اختصاصی انسانی

در دوران نزدیک به کنکور سراسری و هفته های پایانی نزدیک به کنکور، دانش آموزان از کتاب زرد جهت شبیه سازی کنکور با استفاده از حل سوال های سال های گذشته کنکور سراسری استفاده می کنند.

کتاب های زرد کانون دارای لوح ضمیمه می باشند. امکانات موجود در این لوح کمک زیادی به دانش آموزان برای آمادگی در کنکور می کند. این لوح دارای تعداد زیادی تست می باشد که حل آن ها به تمرین و تکرار مطالب و ماندگاری آن ها در ذهن شما کمک می کند. علاوه بر این شما می توانید پس از اجرای آزمون ها با وارد کردن درصد رتبه خود را تخمین بزنید. در ادامه محتوای داخل DVD توضیح داده می شود.

بخش

تعداد آزمون

تعداد سؤال

آزمون‎های درسی

134

2880

آزمون‎های مجموعه ای

24

6520


تعداد

فیلم‏ های آموزشی سه دقیقه‎ای

290

خلاصه درس

260

مشاوره

160

1- آزمون ها

* آزمون های مجموعه ای شامل:

آزمون های کانون: 9 آزمون – 2520 سوال

آزمون های موجود در کتاب: 7 آزمون – 1960 سوال

آزمون های تکمیلی: 8 آزمون – 2040 سوال

* آزمون های درسی شامل:

دروس ریاضی - زبان و ادبیات فارسی - اقتصاد - عربی - تاریخ و جغرافی - علوم اجتماعی - فلسفه و منطق - روانشناسی

* تخمین رتبه

بخش تخمين رتبه شامل سه روش می باشد. روش اول در انتهاي آزمون مشخص مي شود، روش دوم بعد از آزمون و مشخص شدن درست و غلط، خود نرم افزار درصد مي گيرد و رتبه را تخمين مي زند، روش سوم براساس درصدهاي به دست آمده از برگزاری آزمون که دانش آموزان مي توانند رتبه خود را تخمین بزنند.

2- فیلم‎های آموزشی سه دقیقه‎ای

مطالعه‏ ی عمیق و مفهومی دروس و تسلط بر محتوای کتاب ها با تماشای فیلم ‏های آموزشی موجود در لوح ضمیمه‌ی کتاب امکان‎پذیر می‎شود. شما می‌توانید با کمک فیلم های 3 دقیقه ای  به‎طور کامل و نکته وار تمامی کتاب را مرور کنید و یادگیری بهتری داشته باشید. در لوح مجموعه‎ا‌ی کامل از فیلم‌های 3 دقیقه‌ای کانون بر اساس درخت دانش موجود است. فقط کافیست فصل و زیر فصل مورد نظر را انتخاب کنید و فیلم‌های آن را ببینید.

3- خلاصه درس

یکی از بهترین روش ها برای مرور نکات مهم خلاصه برداری است. داشتن یادداشت از خلاصه‌ی درس ‏ها می‌تواند ابزار بسیار مناسبی برای جمع‎بندی آنچه که خوانده‌اید باشد. بر این اساس، در قسمت خلاصه درس لوح ضمیمه‏ ی کتاب با جمع‏ آوری جزوه‌های تألیفی دبیران مطرح کشور‌، به ‏راحتی خلاصه مطالب مهم کتاب در اختیار شما قرار گرفته است. شما می‏ توانید با مطالعه‌ی پی در پی آن چند قدم دیگر به موفقیت در تثبیت آموخته ها و جمع بندی مطالب درسی نزدیک‌تر ‌شوید. قابل ذکر است که پرینت از فایل ‏های موجود در لوح به راحتی امکان پذیر است.

4- مشاوره

شناخت کتاب درسی و روش مطالعه‌ی آن، راه‎کارهای آمادگی دانش ‏آموز برای موفقیت، تکنیک‏ های درس خواندن، پیشرفت تحصیلی و ... با استفاده از قسمت مشاوره در لوح ضمیمه‌ی کتاب که شامل ویدیو، صوت و مطالب مشاوره ای می باشد امکان‎پذیر است.

شما در لوح ضمیمه‌ی کتاب در بخش مشاوره، یک مشاور در منزل دارید که به تمام نیازهای مشاوره‌ای شما پاسخ داده است. پس با توجه به نیاز مشاوره‌ای خود به یکی از قسمت‌های این بخش مراجعه کنید و از مقالات و فیلم‌های مشاوره‌ای آن استفاده کنید.

سحر نیک پی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب