چرا هنرستان را انتخاب کردید؟ (6)

از رتبه‌های یک‌رقمی کنکور هنرستان در سال 1394 پرسیدیم که چرا هنرستان را برای ادامه‌ی تحصیل انتخاب کردند.

چرا هنرستان را انتخاب کردید؟ (6)

از رتبه‌های یک‌رقمی کنکور هنرستان در سال 1394 پرسیدیم که چرا هنرستان را برای ادامه‌ی تحصیل انتخاب کردند. پاسخ‌ها نشان می‌دهد که آن‌ها چگونه با شناخت و آگاهی از اهمیت اشتغال، مشورت و تحقیق و هدف‌گذاریِ شفاف برای رسیدن به مقصدشان تلاش کرده‌اند.


مریم محمدعلی، رتبه‌ی 1 حسابداری از تهران

من بعد از 5 سال فاصله گرفتن از درس دوباره شروع به درس خواندن کردم. البته قبل از آن کار هم می‌کردم و در محیط کار متوجه شدم که اهمیت درس خواندن چه‌قدر زیاد است. من با حسابدار آن‌جا مشورت کردم و مرا با این رشته آشنا کرد. من با مدرک سیکل در جایی مشغول به کار شدم و بعد از تصمیم برای درس خواندن سه سال هنرستان را به صورت غیر حضوری خواندم. همسرم در این زمینه واقعاً حمایتم کردند و امیدوارم بتوانم محبت او را جبران کنم.

مهدی حسنی‌فر، رتبه‌ی 6 نقشه‌برداری از بیجار

من در مورد رشته‌ام تحقیق کردم و با علاقه‌ای که به آن پیدا کردم و بازار کار خوبی که در آینده خواهم داشت آن را انتخاب کردم.

مهدی خم‌خاجی، رتبه‌ی 8 صنایع چوپ و کاغذ از تهران

من علاقه‌ی زیادی به کارهای دستی و کار با چوب داشتم. من از طرح و بوی چوب خوشم می‌آمد و دلیل دیگر موقعیت خوب کاری در آینده بود.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب