چرا هنرستان را انتخاب کردید؟ (2)

از رتبه‌های یک‌رقمی کنکور هنرستان در سال 1394 پرسیدیم که چرا هنرستان را برای ادامه‌ی تحصیل انتخاب کردند.

چرا هنرستان را انتخاب کردید؟ (2)

از رتبه‌های یک‌رقمی کنکور هنرستان در سال 1394 پرسیدیم که چرا هنرستان را برای ادامه‌ی تحصیل انتخاب کردند. پاسخ‌ها نشان می‌دهد که آن‌ها چگونه با شناخت و آگاهی از اهمیت اشتغال، مشورت و تحقیق و هدف‌گذاریِ شفاف برای رسیدن به مقصدشان تلاش کرده‌اند.


حبیب‌الله تورانی، رتبه‌ی 7 نقشه‌برداری از ساری

من به دنبال سریع‌ترین راه بودم که وارد بازار کار شوم. پدر من کشاورز است و مادرم خانه‌دار. هر دو از انتخاب من استقبال کردند.

سعید غزنوی، رتبه‌ی 2 تأسیسات از مشهد

من از کودکی عادت داشتم برای یاد گرفتن هر چیزی آن را به صورت عملی انجام دهم. مثلاً وقتی برای درس علوم آزمایش انجام می‌دادیم آن را بهتر درک می‌کردم. وقتی به راهنمایی رفتم در کلاس حرفه و فن موفق بودم و کارهای عملی من در مدرسه بهترین می‌شد. من اول دبیرستان معدل متوسطی داشتم. هنگام انتخاب رشته با شوهر خواهرم که در زمینه‌ی تأسیسات کار می‌کند مشورت کردم و مرا با این رشته آشنا کرد. سه ماه تابستان را در کارگاه او کار کردم و با کار عملی نیز آشنا شدم و به این رشته علاقه‌مند شدم. پسرعموی من هم مدیر هنرستان هستند. از ایشان هم مشورت گرفتم و ایشان تأسیسات را به من پیشنهاد دادند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب