چرا هنرستان را انتخاب کردید؟ (1)

از رتبه‌های یک‌رقمی کنکور هنرستان در سال 1394 پرسیدیم که چرا هنرستان را برای ادامه‌ی تحصیل انتخاب کردند.

چرا هنرستان را انتخاب کردید؟ (1)

از رتبه‌های یک‌رقمی کنکور هنرستان در سال 1394 پرسیدیم که چرا هنرستان را برای ادامه‌ی تحصیل انتخاب کردند. پاسخ‌ها نشان می‌دهد که آن‌ها چگونه با شناخت و آگاهی از اهمیت اشتغال، مشورت و تحقیق و هدف‌گذاریِ شفاف برای رسیدن به مقصدشان تلاش کرده‌اند.


احمد باجلان، رتبه‌ی 1 ساخت و تولید از قزوین

عموی من مغازه‌ی تراش‌کاری داشت و سال اول دبیرستان سه ماه تابستان را نزد او کار کردم و با رشته‌ی تراش‌کاری آشنا شدم و برای هنرستان این رشته را انتخاب کردم.

آویشن نصرالله‌نژاد، رتبه‌ی 1 تربیت‌بدنی از تهران

من به ورزش علاقه‌ی زیادی داشتم و رشته‌های اصلی من شنا و والیبال بود؛ اما آن‌ها را به صورت حرفه‌ای دنبال نمی‌کردم. از طرفی به رشته‌های پزشکی هم علاقه داشتم و قصد داشتم رشته‌ی تجربی را انتخاب کنم. یکی از اقوام ما که تربیت‌بدنی خوانده بود مرا با این رشته آشنا کرد و متوجه شدم می‌توانم از طریق این رشته، شاخه‌های پزشکی را هم ادامه دهم. خوشحال بودم که این رشته هر دو علاقه‌ی مرا پوشش می‌دهد. خانواده‌ام هم خیلی علاقه داشتند که تجربی را انتخاب کنم اما به تصمیم من احترام گذاشتند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
تعادل شیمیایی از شیمی چهارم دبیرستان
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : فرزاد نجفی کرمی