اهمیت برنامه‌ریزی برای سال سوم هنرستانی‌ها

با توجه به این‌که فرصت در نیم‌سال دوم محدود است، اولویت کار شما باید تأکید بر تشریحی خواندن باشد تا بتوانید خود را برای امتحانات نهایی آماده کنید.

سوم هنرستانی‌ها! در نیم‌سال دوم از سال تحصیلی برنامه‌ریزی برای شما اهمیت دوچندان دارد؛ زیرا علاوه بر این‌که باید مطالعه‌ی عناوین درس‌های کنکور را در برنامه‌ی خود بگنجانید باید بتوانید امتحانات نهایی را هم با موفقیت پشت سر بگذارید. این برنامه‌ریزی باید انعطاف‌پذیر، قابل اجرا و متناسب با توانمندی‌های شما باشد؛ برنامه‌ای که با کمک آن بتوانید تعادل را در مطالعه‌ی هر کدام از این موارد رعایت کنید. در این میان مطالعه‌ی درس‌های پایه برای کسب نتیجه‌ی مطلوب در کنکور از اهمیت زیادی برخوردار است.

با توجه به این‌که فرصت در نیم‌سال دوم محدود است، اولویت کار شما باید تأکید بر تشریحی خواندن باشد تا بتوانید خود را برای امتحانات نهایی آماده کنید. بدین منظور استفاده از کتاب سؤالات پرتکرار کمک شایانی در این زمینه به شما خواهد کرد تا بتوانید با انواع سؤالات مختلف آشنا شوید. پس از تسلط کامل می‌توانید برای افزایش قدرت تست‌زنی، روی حل سؤالات چهارگزینه‌ای تمرکز کنید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب