خشنودی سرمربی اسلواکی از تساوی مقابل تیم انگلیس

سرمربی تیم فوتبال اسلواکی ضمن ابراز رضایت از تساوی بدون گل برابر تیم انگلیس گفت: کسب چهار امتیاز از رقابتهای مرحله گروهی رضایت بخش است.

خشنودی سرمربی اسلواکی از تساوی مقابل تیم انگلیس

یان کوژاک سرمربی تیم اسلواکی گفت: بعد از شکست برابر ولز از اینکه با چهار امتیاز آخرین دیدار مرحله گروهی 'بی' را به پایان برده ایم، راضی هستم.

اسلواکی در اولین بازی خود مقابل ولز با نتیجه 2 بر یک برابر شکست خورد،‌ ولی در دیدار بعدی این تیم مقابل روسیه با نتیجه دو بر یک به برتری رسید و در بازی شب گذشته نیز یک امتیاز از دیدار برابر انگلیس کسب کرد.

اسلواکی با داشتن 4 امتیاز احتمالا به عنوان یکی از تیم های سوم به مرحله یک هشتم نهایی صعود می کند.

کوژاک نیز در این باره گفت:‌ قبل از بازی، فکر می کردم که اگر ولز را شکست دهیم می توانیم چهار امتیاز کسب کنیم. 

وی افزود:‌ ولی فوتبال همین است. خیلی خوشحالم که چهار امتیاز کسب کردیم، باید صبر کنیم تا نتیجه سایر دیدارها مشخص شود. اگر صعود کنیم خوشحال می شوم. 

وی ادامه داد: کسب یک امتیاز برابر انگلیس، بزرگترین موضوع مثبت در دیدار دیشب بود. 

وی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه کدام یک از دو تیم انگلیس یا ولز بهترند، گفت:‌ انگلیس بهتر از ولز است. 

اسلوواکی در مرحله مقدماتی به عنوان تیم دوم گروه خود و بعد از اسپانیا به این رقابتها صعود کرد.

وی گفت: بازی مقابل انگلیس شبیه بازی برابر اسپانیا در مقدماتی یورو بود که بازی هجومی را ارائه کردند. صعود به مرحله یک هشتم نهایی بسیار مهم است.

وی ادامه داد: بازیکنان ما در ادامه بازی خسته شدند و انگلیس قدرت و توانایی خود را نشان داد. ولی وقتی یک فرصت را می بینید، هر کاری انجام می دهید. شاید انتظار این فشار را نداشتم، اما ما با انجام تعویض هایی تاثیر حمله آنها را خنثی کردیم. 

هاجسون در بازی مقابل اسلواکی تیم خود را با شش تغییر به میدان فرستاد تا برای مرحله حذفی به برخی بازیکنان خود مانند وین رونی، دله آلی و کیل والکر استراحت بدهد. 

سرمربی تیم اسواکی خاطرنشان کرد: وقتی بازی تیم انگلیس برابر ولز و روسیه را دیدم ، توانستم ترکیب تیم انگلیس را برای بازی مقابل ما حدس بزنم. این تصمیم منطقی بود. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
درس 5 تا 7 از فارسی ششم دبستان
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( ششم دبستان)
دبیر : الهام رضایی