روحیه تیمی بازیکنان فوق العاده بود

سرمربی تیم فوتبال ولز بعد از پیروزی برابر روسیه در آخرین دیدار مرحله گروهی جام ملت‌های اروپا (یورو) 2016 از عملکرد شاگردان خود در این بازی تقدیر کرد.

گل های آرون رمزی، نیل تایلور و گرت بیل تیم ولز را به برتری 3 بر صفر برابر روسیه رساند و موجب شد که بعد از تساوی بدون گل انگلیس برابر اسلواکی، به عنوان تیم نخست گروه بی به مرحله بعدی صعود کند. 

کریس کولمن سرمربی تیم ولز گفت:‌ از نظر جغرافیایی یک ملت کوچک هستیم. ولی فکر می کنم اگر درباره شور و شعف ما در این بازی قضاوت کنید، به وسعت یک قاره بودیم. چون تیم عملکرد فوق العاده ای داشت. 

وی افزود:‌ می دانستیم که مسابقات گروه ما سخت است. می توانم بگویم که چقدر به عملکرد بازیکنانم افتخار می کنم.

وی افزود: ما در این بازی فرصت های زیادی ایجاد کردم و مالکیت توپ را در اختیار داشتیم. 

روسیه برای صعود به مرحله بعدی نیاز به پیروزی در این دیدار داشت.

کولمن در پاسخ به این سوال که این سخن که تیم ولز یک تیم یک نفره است را رد می کند، گفت:‌ اگر بازیکنی مانند گرت بیل را که برای رئال مادرید توپ می زند و گلزنی های زیادی کرده است، داشته باشید، دیگر به سخنان دیگران اهمیتی نمی دهید. گرت بیل مسابقات زیادی را به پیروزی رسانده است، ولی هر کسی که فوتبال بازی می کند می داند که شما به روحیه تیمی نیاز دارید. 

ولز با این نتایج بخت صعود به مرحله یک چهارم نهایی محسوب می شود. 

سرمربی ولز خاطرنشان کرد:‌ در سه مسابقه قبلی، ما با نتیجه 3 بر صفر برابر سوئد شکست خوردیم. فوتبال می تواند به سرعت تغییر کند. این یک کار تیمی بود. ما با هم پیروز می شویم و با هم شکست می خوریم. 


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب