تولید صفحه کلیدهای هوشمند تلفن همراه برای کاربران ایرانی

شرکت نرم افزاری «دریم مور» کره جنوبی اعلام کرد از ماه آینده میلادی صفحه کلیدهای هوشمندی برای تلفن‌های همراه تولید می‌کند که از بهترین نوع برای کاربران این تلفن در ایران به حساب می‌آید.

تولید صفحه کلیدهای هوشمند تلفن همراه برای کاربران ایرانی

این شرکت در بیانیه ای در تارنمای خود آورده است که این صفحه کلیدها نوآوری جدیدی محسوب می شود که با داشتن 41 حرف، بهترین امکانات نرم افزاری را در اختیار کاربران ایرانی قرار می دهد.

«مور دریم» افزوده است که صفحه کلیدهای جدید برای تلفن های همراه و حتی رایانه ها قابل استفاده است و به مراتب پیشرفته تر و با حروف بیشتر از صفحات قبلی است که 26 حرف داشت و برای نوشتار کار را دشوار می کرد.

مسئولان این شرکت می گویند که موفق به اختراع نرم افزاری شده اند که به نویسنده اجازه می دهد حروف را با سرعت بیشتر و با استفاده از کلیدهای اضافی تایپ کند.

همزمان خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی از قول «چودون وو» از مسئولان ارشد شرکت کره ای آورده است، حروفی که ایرانیان در این نرم افزار استفاده می کنند برای زبان عربی هم مطلوب است و نرم افزار جدید می تواند یک بازار 300 میلیون کاربری در اختیار شرکت کره ای قرار دهد.

این کشور اعتقاد دارد که با برداشته شدن تحریم ها، بازار تلفن های هوشمند در ایران نیز به سرعت در حال رشد است و ایران از بازارهای بزرگ رو به توسعه در شبکه تلفن های همراه به حساب می آید.

شرکت «دریم مور» همچنین اعلام کرد که در حال اختراع نرم افزاری با 45 حرف برای زبان اردو است که مردم پاکستان هم اکنون از آن استفاده می کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب