نیم‌روزهای طلایی و متفاوت، شرایط برگزاری آزمون

در تکنیک سه روز یک‌بار، واحد تقسیم‌بندی روزها در دوران جمع‌بندی «نیم‌روز» است. آزمون در صبح روز اول و 5 بازه‌ی نیم‌روزه برای مطالعه و جمع‌بندی.

نیم‌روزهای طلایی و متفاوت، شرایط برگزاری آزمون

در تکنیک سه روز یک‌بار، واحد تقسیم‌بندی روزها در دوران جمع‌بندی «نیم‌روز» است. آزمون در صبح روز اول و 5 بازه‌ی نیم‌روزه برای مطالعه و جمع‌بندی.

تلفیق بازیابی و مطالعه در روزهای پایانی سال تحصیلی باید منجر به خلق مطلوب‌ترین نتیجه‌ی ممکن برای تلاش چندساله‌ی شما شود و در این راه باید چند نکته‌ی مهم را در نظر بگیرید. تغییری که در رتبه‌ی نهایی کنکور انتظار آن را می‌کشید به نوع اجرای آموزه‌های دوران جمع‌بندی وابسته است و به این‌که تا چه حد کیفیت بهتری را در اجرای این تکنیک‌ها به نمایش بگذارید.

شرایط برگزاری آزمون:

رمز موفقیت در دوران جمع‌بندی، نزدیک شدن به شرایطِ برگزاری آزمون‌های کنکور است. این امر می‌تواند به مدیریت آزمون و نیز مدیریت مطالعه‌ی برتر در دوران جمع‌بندی در برنامه‌ی شما بینجامد. راهکار برتر در برگزاری آزمون‌های دوران جمع‌بندی نیز حضور گروهی و چندنفره در آزمون‌هاست. سعی کنید تا حد امکان شرایط روز کنکور را در برگزاری این آزمون‌ها لحاظ کنید. شرایطی که شامل لباس و کفش، ابزار و اقلام مورد استفاده در جلسه‌ی آزمون، طرز نشستن شما در بازه‌ی طولانیِ چندساعته‌ی آزمون، نوع پر کردن پاسخ‌برگ، زمان پاسخ‌گویی به سؤالات و... می‌شود.

اگر کوچک‌ترین تغییرات در روز کنکور می‌تواند در نتیجه‌ی نهایی تأثیرگذار باشد، اکنون به کمک برگزاری چند آزمون مشابه استاندارد می‌توانید با افزایش تجربه‌ی آزمونی چالش‌های موجود را شناسایی کرده و برای هر یک راهکار مناسبی پیدا کنید. حضور گروهی در آزمون‌ها، انگیزه‌ی بیش‌تری برای شبیه‌سازیِ شرایط به شما خواهد داد و این اصلی‌ترین عامل تمایز آزمون دادن دوران سه روز یک‌بار در کنار دوستان در مقایسه با آزمون دادن در منزل است.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب