سرنوشت دژاگه و نکونام در گرو ماندن زولا

سرنوشت دو ستاره ایرانی باشگاه العربی قطر در گرو ماندن یا رفتن جانفرانکو زولا از این باشگاه است.

سرنوشت دژاگه و نکونام در گرو ماندن زولا

به گزارش ایسنا و به نقل از روزنامه الوطن، شرایط در العربی بسیار پیچیده و مبهم است. این تیم قطری فصل قبل با جانفرانکو زولا، سرمربی سرشناس ایتالیایی قرارداد امضا کرد به این امید که بتواند جزو مدعیان اصلی قهرمانی باشد اما طولی نکشید که همه چیز علیه این مربی سرشناس شد.


هواداران العربی بعد از چند نتیجه ناامیدکننده‌ای که به دست آوردند، علیه زولا شعار دادند و با پست هایی که در فضای مجازی گذاشتند، خواستار اخراج این مربی ایتالیایی شدند.


وضعیت هیئت رئیسه العربی هم خوب نبود و هر روز خبرهای جدیدی درباره رئیس این باشگاه قطری به گوش رسید تا اینکه در نهایت انتخابات برگزار و رئیس جدید هم تعیین شد. با وجود این‌که تیم های بزرگ لیگ قطر به دنبال تقویت خود در تابستان هستند اما شرایط العربی پیچیده است. سران این باشگاه به دنبال انتخاب سرمربی جدیدی برای خود هستند و نام چند گزینه را هم در فهرست خود قرار دادند. این درحالی است که زولا اصرار دارد که سرمربی العربی است.


او در سخنانی که رسانه های قطری منتشر کردند، تاکید کرد به زودی به قطر بازمی‌گردد تا به کار خود در العربی ادامه دهد چراکه هنوز با این تیم قرارداد دارد.


ماندن زولا در العربی، سهم بسزایی در سرنوشت اشکان دژاگه و جواد نکونام دارد زیرا این سرمربی ایتالیایی علاقه زیادی به بازی دژاگه و نکونام دارد و اگر او در قطر بماند بدون شک این دو بازیکن هم به کار خود در العربی ادامه خواهند داد اما در صورت اخراج زولا که احتمال آن بسیار زیاد است، دژاگه و نکونام هم جایی در العربی نخواهند داشت و باید به دیگر پیشنهادهایشان فکر کنند.

منبع :