قلعه نویی:هدفم حضور در برزیل است

پرتابگر چکش کشورمان گفت: به تنها چیزی که در زندگیم فکر می‌کنم این است که در المپیک حضور داشته باشم.

قلعه نویی:هدفم حضور در برزیل است

پژمان قلعه نویی در گفت و گو با خبرنگار حوزه پایه و آبی گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان،درباره شرکت نکردنش در مسابقات ارزروم ترکیه اظهارکرد: چون مربی اختصاصی ام برایم مسابقات دیگری را در که در تاریخ های 3و 9جولای قرار است برگزار شود درنظر گرفته بود به این دلیل در مسابقات ارزروم شرکت نکردم. 

وی افزود: درست 2روز پیش از شروع مسابقات ارزروم مسئولان فدراسیون دوومیدانی باهام تماس گرفتند که بیا تهران با تیم برو ترکیه ،من هم چون شرایط مهیا نبود،به مسئولان فدراسیون اعلام کردم از شرکت در این رقابت های گزینشی کسب سهمیه المپیک انصراف می دهم. 

قلعه نویی بیان کرد: در مسابقاتی که قرار است 13،19تیر برگزار شود در یکی از این رقابت ها شرکت می کنم قول می دهم، در این مسابقات بتوانم به حد نصاب لازم دست پیدا کنم سهمیه ورودی المپیک را کسب کنم.

پرتابگر چکش کشورمان گفت: در مسابقات جام کازانوف که یکی از مراحل گزینشی المپیک است به احتمال 90درصد در این رویداد بین المللی شرکت نمی کنم.و به جای آن در مسابقات لیگ برتر که بعد از ماه رمضان قرار است برگزار شود شرکت می کنم در صورتی که باشگاه ها تیم داری کنند از من دعوتی به عمل بیاید که در تیم آنها حضور داشته باشم. 

وی درباره امکانات فدراسیون برای ورزشکاران این رشته گفت: خدارا شکر امکانات خوبی در اختیار ورزشکاران است، هیچ کمبودی احساس نمی شود امیدوارم حمایت ها از دوومیدانی کاران همچنان ادامه داشته باشد. 

قلعه نویی در پایان اضافه کرد: تمریناتم را دارم دنبال می کنم تا بتوانم به حد نصاب ورودی المپیک ریو دست پیدا کنم به تنها چیزی که فکر می کنم حضور در ریو 2016است. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب