اسپالتی: از دست دادن پیانیچ شکست بزرگی بود

سرمربی رم از دست دادن پیانیچ را شکستی بزرگ دانست. او به ستایش از ناینگولان بلژیکی پرداخت و تاکید کرد که اجازه جدایی را به او نمی‌دهند.

اسپالتی: از دست دادن پیانیچ شکست بزرگی بود

لوسیانو اسپالتی سرمربی رم در گفت و گویی که با شبکه تلویزیونی رای ایتالیا داشت درباره موضوعات زیادی صحبت کرد.
او در ابتدا درباره جدایی پیانیچ و پیوستن این بازیکن بوسنیایی به یوونتوس گفت: از دست‌دادن پیانیچ شکست بزرگی برای ما بود. من دوست نداشتم که این بازیکن جدا شود اما او تصمیم خود را گرفته بود. وقتی یک بازیکن دوست ندارد در تیم شما بازی کند باید زمینه را برای جدایی او فراهم کرد. پیانیچ بازیکن بسیار خوبی بود اما دوست نداشت بماند.

اسپالتی درباره احتمال جدایی ناینگولان گفت: وقتی شما یک ماشین خوب در اختیار دارید، باید اسب خوب خود را هم حفظ کنید. ناینگولان از اسب‌های خوب رم است و اصلا دوست نداریم که این بازیکن را از دست دهیم. مدیر اجرایی باشگاه تاکید کرده که او را حفظ خواهد کرد. احساس می کنم که خود ناینگولان هم از همکاری با ما خوشحال است.


سرمربی رم درباره اولویت تیمش در فصل نقل و انتقالات تابستانی گفت: اولویت نخست ما در تابستان تقویت خط دفاعی خود است همچنان‌ که به دنبال جانشین شایسته‌ای برای فلورنزی هستیم. در خط حمله خود هم نیاز به تغییر داریم و می‌توانم بگویم که فصل جابجایی شلوغی در انتظار ما است.


سرمربی باتجربه رم درباره ادن ژکو و احتمال جدایی او گفت: ژکو توانایی‌های بسیار بالایی دارد با این حال هنوز نتوانسته از این توانایی ها در رم بهره گیرد. ما از حضور او در تیم خود رضایت داریم و امیداوریم که برای فصل بعد هم در رم بازی کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب