«دیمیتری پایت» بازهم بهترین شد

هافبک خلاق تیم ملی فوتبال فرانسه به عنوان بهترین بازیکن دیدار تیمش مقابل آلبانی انتخاب شد تا برای دومین دیدار متوالی به این افتخار نائل آید.

«دیمیتری پایت» بازهم بهترین شد

 تیم ملی فوتبال فرانسه میزبان رقابت های جام ملت های اروپا (یورو 2016) در دومین دیدار خود از گروه نخست این رقابت ها در ورزشگاه ولودروم بندرمارسی با حساب 2 بر صفر از سد آلبانی گذشت تا با 6 امتیاز صعود خود را به مرحله یک هشتم نهایی قطعی کند.

در این دیدار، «دیمیتری پایت» گل دوم تیمش را در دقیقه 93 به زیبایی هرچه تمام تر به ثمر رساند. او در این بازی محور اصلی حملات فرانسوی ها محسوب می شد.

در پایان دیدار با آلبانی، هافبک خلاق فرانسه از سوی مسوولان برگزاری به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و جایزه خود را دریافت کرد.

دیمیتری پایت در دیدار نخست فرانسه مقابل رومانی نیز با گل لحظات پایانی خود برتری 2 بر یک تیمش را رقم زد و بهترین بازیکن زمین انتخاب شده بود.

دیمیتری پایت هم اکنون عضو باشگاه وستهام یونایتد انگلیس محسوب می شود و درخشش او در دیدار نخست یورو 2016 سبب شد تا مسوولان باشگاه چلسی به دنبال جذب وی باشند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
دینامیک از فیزیک چهارم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : شهاب الدین هاشمی