تقدیر سرمربی تیم فوتبال فرانسه ازعملکرد بازیکنان

سرمربی تیم فوتبال فرانسه بعد از پیروزی در دیدار شب گذشته برابر آلبانی در مرحله گروهی جام ملت‌های اروپا ضمن تقدیر از عملکرد بازیکنان خود گفت: از جانشینی پل پوگبا و آنتونی گریژمان خوشحالم.

تقدیر سرمربی تیم فوتبال فرانسه ازعملکرد بازیکنان

تیم فوتبال فرانسه چهارشنبه شب در دومین دور از مرحله گروهی رقابت های یورو 2016 با نتیجه 2 بر صفر برابر آلبانی به برتری رسید و با کسب دومین پیروزی و با شش امتیاز صعود خود به مرحله یک هشتم نهایی را قطعی کرد.

دیدیه دشان سرمربی تیم فوتبال فرانسه افزود: تصمیم گرفتیم تا تغییراتی در خط حمله ایجاد کنیم و تصمیم درباره نیمکت نشینی پوگبا و گریژمان تاکتیکی بود که در نیمه دوم آنها را به میدان فرستادم.

وی افزود: در نیمه دوم با حضور دو بازیکن اصلی خودمان آنها را کاملا تحت فشار قرار دادیم و توانستیم تفاوت ها را رقم بزنیم و دو بار به گل برسیم.

دشان افزود: پایت همیشه توانایی خوب با اعتماد به نفس بالایی دارد. او همیشه تا نهایت می جنگد.

وی خاطرنشان کرد: بازیکنان آلبانی با قلب خود بازی کردند، آنها در دفاع خیلی خوب بودند و توانایی ضد حملات را دارند.

سرمربی فرانسه در پایان گفت : باید زودتر به گل می رسیدیم اما فرصت های زیادی را از دست دادیم.

«جیانی دبیاسی» سرمربی ایتالیایی تیم ملی آلبانی نیز گفت: بازیکنانم تا ثانیه های آخر مسابقه مقاومت کردند، ولی خوب دفاع نکردند. در نیمه اول و ابتدای نیمه دوم، ما فرصت های خوبی داشتیم. 

وی افزود: وقتی گلی نزنید، نتیجه ای به دست نمی آورید. ما عملکرد خوبی داشتیم . وقتی به رختکن رفتم همه سرها پائین بود. ولی به بازیکنان گفتم سرشان را بالا بیاورند و به عملکردشان افتخار کنند. ما واقعا مشکلاتی برای فرانسه ایجاد کردیم.

وی ادامه داد: می توانستیم رومانی را شکست دهیم و اگر گلزنی می کردیم، به طور قطع امتیاز برای صعود به مرحله بعد را می گرفتیم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب