منصوریان برنامه‌های خود را به هیات مدیره استقلال ارائه کرد

علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران برنامه‌های خود را برای آماده سازی این تیم به هیات مدیره باشگاه ارائه کرد.

منصوریان برنامه‌های خود را به هیات مدیره استقلال ارائه کرد

به گزارش ایرنا از باشگاه استقلال، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال جلسه ای را با بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال و اعضای هیات مدیره این باشگاه برگزار کرد تا در خصوص برنامه های آماده سازی تیم و اردوی خارج از کشور هماهنگی های نهایی را به عمل آورد. 

منصوریان در این جلسه به سرپرست و اعضای هیات مدیره دفترچه ای ارائه کرد که شامل کلیه فعالیت های تیم تا 42 روز آینده است. در این دفترچه کلیه برنامه های تیم به صورت جزئی از روز شروع تمرینات تا روز قبل از اولین بازی تیم در لیگ برتر ارائه شده است.

بر اساس اعلام سرمربی تیم فوتبال استقلال برنامه اردوی خارجی آبی پوشان برای آماده سازی پیش فصل اعلام شد. طبق اعلام منصوریان پس از هماهنگی میان ایشان و اعضای هیات مدیره، کاروان استقلال برای برگزاری اردوی دوازده روزه در ارتفاعات یکی از شهرهای کشور ترکیه، راهی این کشور خواهد شد.


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب