تمرینات تیم فوتبال سپاهان آغاز شد

بازیکنان سپاهان نخستین تمرین پیش از آغاز فصل جدید را زیر نظر عبدالله ویسی سرمربی این تیم در زمین چمن مجموعه فردوس انجام دادند.

تمرینات تیم فوتبال سپاهان آغاز شد

مدافع تیم سپاهان پس از نخستین جلسه تمرینی گفت: سپاهان در فصل جدید پوست انداخته و نیاز به زمان دارد، با توجه به پوست اندازی که سپاهان داشته مدتی زمان می برد تا سپاهان به شرایط ایده آل همیشگی بازگردد.

علی احمدی ادامه داد: سرمربی تیم در ابتدای تمرین صحبت های خیلی خوبی داشت و امیدواریم این روند تا پایان لیگ ادامه پیدا کند.

وی افزود: در فصل جدید بازیکنان زیادی از تیم جدا شدند و نفرات جوان و پرانرژی زیادی نیز به تیم ما اضافه شدند، هواداران صبور باشند و از تیم حمایت کنند؛ تیم برای موفقیت احتیاج به زمان و حمایت مسئولان و مردم دارد.

دیگرمدافع تیم سپاهان نیز گفت:درباره آینده ام هر چه ویسی بگوید انجام می دهم.

شجاع خلیل زاده تصریح کرد: با شناختی که نسبت به ویسی داشتم و آگاهانه باشگاه سپاهان را انتخاب کردم.

بازیکن جدید سپاهان نیز گفت: من پیشنهادهای زیادی داشتم و خدا را شکر می‌کنم که در این مدت توانستم خوب کار کنم که باشگاه‌های مختلفی خواهان جذب من بودند؛ با تمام احترامی که برای تمامی باشگاه‌ها قائلم در نهایت با تصمیم باشگاه راه‌آهن و خودم و همچنین شناختی که نسبت به ویسی داشتم تصمیم گرفتم که به سپاهان بپیوندم.

مهرداد محمدی ادامه داد: سپاهان انتخاب خوبی بود و امیدوارم بتوانم مثمرثمر باشم و بتوانیم سپاهان را به جایگاه اصلی‌اش برگردانیم.

وی در مورد اینکه قراردادش چند ساله است، خاطرنشان کرد: قرارداد من 2 ساله است و امیدوارم در این مدت بتوانم روزهای خوبی را سپری کنم.

محمدی در مورد اینکه در چه منطقه‌ا ی از زمین بازی می‌کند، گفت: بسته به نظر مربی به عنوان هافبک چپ و راست بازی کردم و به عنوان مهاجم نیزمی‌توانم بازی کنم.

این بازیکن درباره اینکه درفهرست تیم ملی نبوده، خاطرنشان کرد: به هر حال این نظر کی‌روش بود؛ صد در صد بازیکنانی که به تیم ملی دعوت شده بودند بهتر از من بودند. تلاش می‌کنم که بازی‌های بهتری انجام دهم تا بتوانم به تیم ملی برسم. به هر حال کی‌روش کارش را بلد است و سایر ملی‌پوشان هم رفقای من هستند.

هافبک تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان نیز درباره قرار گرفتن خود در فهرست مازاد سپاهان و بازگشت وی به تمرینات این تیم اظهارکرد: ویسی با من تماس داشت و گفت که از نظر فنی و اخلاقی شرایط من را قبول دارد، همین مساله سبب شد که به جمع بازیکنان اضافه شوم.

حسین پاپی درباره تغییرات رخ داده در سپاهان و اضافه شدن بازیکنان جدید به این تیم اضافه کرد: هرچیزی که درباره شانس سپاهان برای کسب نتیجه بگوییم حرف است اما باید شرایط خود را در عمل نشان بدهیم و این نیازمند تمرین فراوان است تا ببینم شرایط تیم چگونه خواهد بود.

پاپی درباره اینکه آیا این تغییرات به سود سپاهان است یا خیر، تصریح کرد: ویسی مربی قهرمان لیگ است و به بازیکنانی که جذب کرده اعتقاد دارد. شاید اگر من هم در تیم نبودم و کس دیگری به جای من در تیم بود بهتر بودیم اما من هم مثل سایر نفرات آمده ام تا به تیم کمک کنم.

نخستین تمرین تیم فوتبال سپاهان سه شنبه در مجموعه فردوس اصفهان واقع در خیابان آتشگاه برگزار شد.

در این جلسه تمرینی 25 بازیکن حضور داشتند.

این تمرین زیر نظر عبدالله ویسی، کریم قنبری، مجید بصیرت، علی اکبر دهقان و علی لسان فولادی (مربی دروازه‌بان‌ها) برگزار شد.

سپاهان اصفهان در فصل گذشته لیگ برتر باشگاه های کشور در رتبه یازدهم جدول رده بندی قرار گرفت. 

تیم فوتبال سپاهان تاکنون پنج بار عنوان قهرمانی لیگ برتر باشگاه های کشور را از آن خود کرده است. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب