دستگاه آنالایزر ایرانی کلر با موفقیت نصب شد

دستگاه آنالایزر کلر که محصول یکی از شرکتهای دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری گیلان است در تصفیه خانه کشور آذربایجان با موفقیت نصب شد.

دستگاه آنالایزر ایرانی کلر با موفقیت نصب شد

 این محصول در اولین ایده بازار آب و فاضلاب که توسط شرکت آب و فاضلاب استان تهران و با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شده بود، مقام دوم را کسب کرد.

این محصول پس از ماه‌ها رایزنی، بررسی و تبادل اطلاعات با وزارت آب و فاضلاب کشور آذربایجان توانست با پشت سر گذاشتن رقیب آلمانی خود، امتیاز فروش و راه اندازی در کشور آذربایجان را به خود اختصاص دهد.

وحید حیدری مدیر عامل این شرکت دانش بنیان گفت: از این محصول بیش از ۹۰ دستگاه در بسیاری از مناطق کشور از جمله نیروگاه اتمی بوشهر، آبفای قم، آبفای گیلان و بسیاری شرکت‌های تامین و تصفیه آب تهران نصب شده است.

وی عنوان کرد: با حمایت پارک علم و فناوری گیلان و پیگیری‌های کنسرسیوم صادرات محصولات دانش بنیان توانستیم این دستگاه را در بزرگترین تصفیه خانه کشور آذربایجان بنام جیران باتان که تمامی آب شرب شهر باکو را بر عهده دارد با موفقیت نصب کنیم.

این پژوهشگر با بیان اینکه تمام قطعات این دستگاه توسط مهندسان داخلی طراحی و تولید می‌شود، گفت: قیمت تمام شده این محصول بسیار کم است و کیفیت بالای آن موجب رقابت‌پذیری در بازار شده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
الکتریسیته ساکن از فیزیک یازدهم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( يازدهم تجربي)
دبیر : محمد پیروی