دستگاه آنالایزر ایرانی کلر با موفقیت نصب شد

دستگاه آنالایزر کلر که محصول یکی از شرکتهای دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری گیلان است در تصفیه خانه کشور آذربایجان با موفقیت نصب شد.

دستگاه آنالایزر ایرانی کلر با موفقیت نصب شد

 این محصول در اولین ایده بازار آب و فاضلاب که توسط شرکت آب و فاضلاب استان تهران و با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شده بود، مقام دوم را کسب کرد.

این محصول پس از ماه‌ها رایزنی، بررسی و تبادل اطلاعات با وزارت آب و فاضلاب کشور آذربایجان توانست با پشت سر گذاشتن رقیب آلمانی خود، امتیاز فروش و راه اندازی در کشور آذربایجان را به خود اختصاص دهد.

وحید حیدری مدیر عامل این شرکت دانش بنیان گفت: از این محصول بیش از ۹۰ دستگاه در بسیاری از مناطق کشور از جمله نیروگاه اتمی بوشهر، آبفای قم، آبفای گیلان و بسیاری شرکت‌های تامین و تصفیه آب تهران نصب شده است.

وی عنوان کرد: با حمایت پارک علم و فناوری گیلان و پیگیری‌های کنسرسیوم صادرات محصولات دانش بنیان توانستیم این دستگاه را در بزرگترین تصفیه خانه کشور آذربایجان بنام جیران باتان که تمامی آب شرب شهر باکو را بر عهده دارد با موفقیت نصب کنیم.

این پژوهشگر با بیان اینکه تمام قطعات این دستگاه توسط مهندسان داخلی طراحی و تولید می‌شود، گفت: قیمت تمام شده این محصول بسیار کم است و کیفیت بالای آن موجب رقابت‌پذیری در بازار شده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب