پورقاز به تیم فوتبال استقلال خوزستان پیوست

مدافع گلستانی فصل گذشته تیم ملوان بندر انزلی به عضویت تیم قهرمان فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران درآمد.

پورقاز به تیم فوتبال استقلال خوزستان پیوست

 نمایش دلچسب فوتبالیست بندرترکمنی لیگ برتر به همراه دعوت مکرر به اردوی تیم ملی، جذب پورقاز را به یکی از اهداف مهم تیم های مدعی لیگ برتر تبدیل کرد و سقوط تیم ملوان به لیگ دسته اول، انجام مذاکرات برای به خدمت گرفتن وی را آسان تر کرده بود. 

پورقاز که مورد توجه چند تیم مدعی لیگ برتر بود، تیم فوتبال استقلال خوزستان را برای فصل آینده خود انتخاب کرد تا علاوه بر تجربه حضور در فوتبال جنوب، از حضور تیمش در رقابت های لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا مطمئن باشد. 

بنا به اعلام سایت استقلال خوزستان و در شرایطی که اردوی این تیم در شهرستان کرج آغاز شده است، نماینده این باشگاه به بندر ترکمن سفر کرد تا قرارداد رسمی حضور پورقاز به جمع آبی پوشان خوزستانی را امضا کند. 

در روزهای گذشته شایعات فراوانی در مورد قطعی شدن حضور پورقاز در تیم فوتبال استقلال خوزستان به گوش می رسید، اما این بازیکن فوتبال گلستانی بارها اعلام کرد با وجود پیشنهاد مالی بهتر تیم تهرانی به دلیل تعهد شفاهی به تیم خوزستانی حاضر به پوشیدن پیراهن آبی پوشان تهرانی نیست. 

عزت الله پورقاز در حالی با استقلال خوزستان قرارداد امضاء کرد که مورد توجه استقلال تهران بود و با اهوازی ها فقط به صورت شفاهی به توافق رسیده بود و قراردادی امضاء نکرده بود.

خروج موسی کولیبالی از تیم استقلال خوزستان و پیوستن این مدافع میانی به تیم سپاهان اصفهان، ضرورت جذب مدافع میانی مطمئن و مستحکم برای قهرمان لیگ برتر که قرار است در آسیا از اعتبار فوتبال ایران دفاع کند را ضروری تر از همیشه کرد. 

پورقاز در شرایطی به تیم استقلال خوزستان پیوست که با نمایش های دلگرم کننده اش در تیم انتهای جدولی ملوان بندرانزلی ، نظر کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی را جلب و به یکی از نفرات ثابت اردوهای تیم ملی تبدیل شده است. 

پورقاز 29 ساله که سابقه عضویت در تیم های اتکا گلستان و ایرانجوان بوشهر را در کارنامه دارد ،تاکنون 4 بازی ملی انجام داده و با تداوم بازی های امیدوار کننده اش می تواند به یکی از ستون های اصلی تیم ملی در رقابت های انتخابی جام جهانی روسیه تبدیل شود. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب