اینیستا؛ بهترین بازیکن دیدار اسپانیا و جمهوری چک شد

«آندره اینیستا» هافبک تیم ملی فوتبال اسپانیا که پاس تک گل تیمش برابر جمهوری چک را داد، به عنوان بهترین بازیکن دیدار تیم‌های اسپانیا و جمهوری چک انتخاب شد.

اینیستا؛ بهترین بازیکن دیدار اسپانیا و جمهوری چک شد

 اینیستا پس از انتخاب به عنوان بهترین بازیکن این دیدار گفت: من همواره در تلاش هستم تا بدرستی مسئولیتی را که برعهده دارم، اجرا کنم. این گونه است که از فوتبال لذت می برم.

وی افزود: خوشحال هستیم که جام ملت های اروپا را با پیروزی و کسب 3 امتیاز آغاز کردیم و با پیروزی بر جمهوری چک گامی به جلو برداشتیم.

وی درباره دفاع چند لایه و تیمی جمهوری چک اظهار داشت: تنها یک راه برای درهم شکستن دفاع این گونه تیم ها وجود ندارد، بلکه شما باید به طرق مختلف، فشار بر روی خط دفاع آنها ادامه دهید تا به آنچه می خواهید دست یابید. 

هافبک ملی پوش تیم فوتبال اسپانیا ادامه داد: گلی که در این دیدار به ثمر رساندیم، حاصل صبر ما برای رسیدن به گل بود.

دیدار تیم های فوتبال اسپانیا و جمهوری چک در چارچوب گروه چهارم رقابت های یورو 2016 فرانسه از ساعت 17 و 30 دقیقه به وقت تهران در شهر تولوز برابر یکدیگر قرار گرفتند که در پایان 90 دقیقه این شاگردان دل بوسکه بودند که شادی را برای سرخ پوشان اسپانیایی به ارمغان آوردند.

در دقیقه 87 بازی و در حالی که بسیاری از هواداران اسپانیایی از پیروزی تیم شان برابر جمهوری چک ناامید شده بودند، سانتر اینیستا از سمت راست دروازه جمهوری چک با ضربه سر محکم پیکه، به تنها گل این دیدار تبدیل شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب