دوران جمع‌بندی و 7 نکته

بعد از گذشت مدت‌زمان طولانی از مطالعه‌ی درس‌ها لازم است که برای یادآوری مجدد و تثبیت بهتر مطالب و هم‌چنین نظم دادن به مطالب مختلف در ذهن، تمام مطالب خوانده‌شده در یک سال را دوباره جمع‌بندی کنیم.

1- جمع‌بندی چیست؟

جمع‌بندی مرتب کردن و واضح کردن مطالب خوانده‌شده طی یک سال تحصیلی در ذهن است. در این روش داوطلب مباحث خوانده‌شده در طول یک سال را در یک ماه آخر نزدیک به کنکور دوره می‌کند و این کار باعث یادآوری و تثبیت مطالب در ذهن می‌شود.

2- دوران جمع‌بندی چه دوره‌ای است؟

دوره‌ای یک‌ماهه نزدیک به کنکور را که در آن داوطلب مطالب خوانده‌شده را بازخوانی می‌کند، دوره‌ی جمع‌بندی می‌گویند که این دوره بعد از اتمام دوره‌ی انتقالی شروع می‌شود و بخشی از پروژه‌ی 8 برنامه‌ی راهبردی است.

3- چرا جمع‌بندی می‌کنیم؟

بعد از گذشت مدت‌زمان طولانی از مطالعه‌ی درس‌ها لازم است که برای یادآوری مجدد و تثبیت بهتر مطالب و هم‌چنین نظم دادن به مطالب مختلف در ذهن، تمام مطالب خوانده‌شده در یک سال را دوباره جمع‌بندی کنیم.

4- منابع دوران جمع‌بندی چیست؟

- کتاب زرد عمومی

- کتاب زرد اختصاصی (6 سال کنکور)

- کتاب شبیه‌ساز کنکور

- 7 کنکور

- فلش‌کارت

- dvd جمع‌بندی

- کتاب خودآموزی

- خلاصه‌برداری‌های طول سال

5- دلیل استفاده از این منابع چیست؟

این منابع به طور خلاصه و کامل تمام مباحث را تحت پوشش قرار داده و بهترین و استانداردترین سؤال‌های کنکور سراسری سال‌های اخیر را شامل می‌شوند که داوطلب می‌تواند در زمانی کوتاه همه‌ی آن‌ها را مطالعه کند.

6- شیوه‌ی استفاده از این منابع چگونه است؟

بهترین روش برای جمع‌بندی، روش سه روز یک‌بار است که در این روش شما در نیم‌روز اول از کتاب 6 سال کنکور، یک مجموعه را حل کرده و در دو روز و نیم باقی‌مانده با توجه به نتیجه‌ی آزمون و به کمک چند منبع، مطالب را دوره و تکمیل می‌کنید. لازم به ذکر است که dvd جمع‌بندی هر درس از چند جلسه به صورت مبحثی تهیه شده است که داوطلب می‌تواند با توجه به نیاز خود از آن استفاده کند.

7- چگونه پی می‌بریم که از این دوران استفاده‌ی درست کرده‌ایم؟

شما با توجه به نتیجه‌ی تخمین رتبه‌ی آزمون‌های 3 روز یک‌بار و هم‌چنین نتایج آزمون‌های جامع کانون در پایان کار خواهید فهمید که فقط با این روش می‌توانستید تمام مطالب را دوره کنید و به آرامش مطلوب برسید.

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب