استراحت اجباری ملی‌پوشان

مدیر تیم ملی فوتبال ایران گفت: استراحت اجباری ملی‌پوشان برای حفظ منافع تیم ملی و باشگاه‌ها است.

استراحت اجباری ملی‌پوشان

افشین پیروانی در رابطه با  استراحت اجباری بازیکنان ملی پوش تا سی‌ام خرداد گفت: همانطور که می‌دانید رقابتهای لیگ برتر در فصل پانزدهم ٢٤ اردیبهشت به پایان رسید و بلافاصله بازیکنان ملی پوش برای استفاده از دو فیفادی به تیم ملی آمدند.

وی افزود: ملی پوشان از ابتدای خرداد تا هجدهم همین ماه در اردوی تیم ملی حضور داشتند و دو بازی دوستانه پشت سر گذاشتند و با این شرایط استراحتی نداشتند، این در حالی است که بازیکنان غیر ملی پوش در این مدت در استراحت به سر می بردند بنابراین طبیعی است که بازیکنان ملی پوش هم مثل سایر ورزشکاران به استراحت نیاز داشته باشند و به همین خاطر از آنها خواسته شد تا سی‌ام خرداد استراحت کنند.

پیروانی ادامه داد: با توجه به اینکه فصل پیش‌رو، فصلی مهمی و کلیدی برای فوتبال ایران به حساب می‌آید و باید همه چیز به دقت برنامه ریزی شود برای حفظ سلامتی بازیکنان چنین تصمیمی اتخاذ شد تا با اندیشیدن راهکارهای مناسب جلوی مصدومیت احتمالی بازیکنان گرفته شود تا این چنین منافع فوتبال ملی و باشگاهی کشور در این سال مهم تامین شود. این موضوع همچنین قطعا می‌تواند بر روی عملکرد این بازیکنان در طول فصل چه در بازی‌های باشگاهی و چه دیدارهای ملی تاثیر بگذارد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
همایش جمع بندی ریاضی انسانی حل سوالات کنکور 96 بخش دوم
چهارم انسانی     دبیر : امیر زراندوز